Новий об’єкт ЗАТ «Трускавецькурорт» готовий до відкриття

03.04.2012 | Filed under: Новини

Під час засідання виконавчого комітету ТМР 3 квітня першим в порядку денному розглядалося питання головного об’єкту ЗАТ «Трускавецькурорт» – санаторію «Каштан». Дозвіл на отримання права власності на спальний комплекс № 1 виконком надав – за це проголосували всі присутні за винятком секретаря ради Петра Шумина, котрий, між іншим, задав запитання відносно неузгодженої загорожі зі сторони вулиці Шевченка, нав’язуючи до приказки євреїв у передвоєнному польському Львові, котрі казали полякам «Wasze ulicenasze kamienice». «Скоро й вулиці будуть не наші», – гірко резюмував Петро Євстахович. А нам щось здається, що й вода «!Нафтуся» не буде для трускавчан, бо під час розгляду цього питання мер Руслан Козир щось там говорив про облік «Нафтусі», чіп-карточки, що може означати що завгодно – аж до платного користування цілющими водами.

Розглядаючи питання «Міротелю», який включено до переліку об’єктів, щ приймають гостей Єврочемпіонату, виникло питання скверика, де ЗАТ «Трускавецькурорт» хотів облаштувати погруддя Івана Франка та назвати цей сквер іменем Великого Каменяра. Руслан Козир висловив свою думку, що цього робити не слід, а варто кошти використати на облаштування скверу, де пам’ятник Франку є тепер. А заодно і подбати про благоустрій навколо музею Біласа, який сусідує з новим об’єктом.

Присутній при розгляді цього питання генеральний директор ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт» Віктор Жданов повідомив, що орієнтовно відкриття «Міротелю» заплановано на третю декаду квітня, але дата ще неузгоджена. Також стало відомо, що на фінальній стадії перебуває документ щодо співпраці ЗАТу із Трускавецькою міською радою – наразі його вивчають у Києві власники ЗАТу і якщо вони не матимуть претензій до документу, то угода про співпрацю буде підписана. В ній ідеться про співпрацю між двома сторонами, про зобов’язання сторін. Нагадаємо, що подібна угода між ЗАТом та владою Трускавця була укладена за часів Лева Грицака, проте її порушували обидві сторони.

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви