Лікарі курорту освоюють нові методи діагностики

31.10.2012 | Filed under: Новини

Як інформує газета «Трускавецькурорт», з метою підвищення кваліфікаційного рівня медичного персоналу та використання нових сучасних методів лікування захворювань порушення обміну речовин медичний відділ ЗАТ «Трускавецькурорт» постійно співпрацює з державними та приватними структурами України, Росії та країн Євросоюзу. Так, нещодавно медичним відділом ЗАТ «Трускавецькурорт» спільно з компанією «Меда Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ» проведено конференцію «Сучасні методи раннього виявлення, діагностики та лікування цукрового діабету».

З’їзд учасників конференції пройшов в готелі MirotelResort & Spa, а зустріч – в конференц-залі Renaissance. Під час конференції розглянуто наступні тематичні питання: «Препарати комплексної метаболічної дії в терапевтичній практиці» (доповідач В. Приходько, професор, кафедра терапії і геріатрії НМАПО ім. П. Щупика), «Ускладнення цукрового діабету» (доповідач О. Кіхтяк, доц. каф. ендокринології ЛДМУ ім. Д. Галицького, кмн.), «Діагностика та лікування алергічних ринітів» та «Лікування атонічного дерматиту» (доповідач А. Бандрівська, головний алерголог Львівської обл.).

Участь у конференції взяло близько 70 лікарів ЗАТ «Трускавецькурорт» та інших медичних установ м. Трускавця і Львівської області. В основному це були спеціалісти профільних напрямків: терапевти, алергологи, ендокринологи, дерматологи, хірурги, ЛОР.

(Переглядів 103 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви