Новини коротко – 14.10

14.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

До Дня Покрови Богородиці

Трускавецька міська рада та Дніпропетровська обласна громадська організація «Яскрава країна» запрошують трускавчан на Свято Покрови Пресвятої Богородиці. 14 жовтня з 12 до 14 години на центральній площі міста та верхньому бюветі виступатимуть дитячі колективи з міст Києва, Хмельницького, Рівного, Дніпропетровська. О 20.00 в цей день пройде благодійний концерт в кінотеатрі «Злата», виручені від якого кошти підуть як пожертва на розбудову храму святого пророка Іллі. Це свято проводиться під патронатом міського голови Лева Грицака, як і святковий концерт 15 жовтня о 20.00 в санаторії «Карпати».

А 16 жовтня в місті пройде святковий концерт на вшанування Героїв УПА, організований КУН, серед співаків, які виступлять для трускавчан – і Софія Федина.

17 жовтня, в неділю, другу річницю свого існування та діяльності відзначить недержавний пенсійний фонд «Покрова», який благословив на цю діяльність Любомир кардинал Гузар, предстоятель УГКЦ. Ми детальніше розповімо про ці події після їх завершення.

Звітує дрогобицький мер

На офіційному сайті відділу внутрішньої політики ДМР міський голова Дрогобича Микола Гук прозвітував про виконану роботу за час перебування на посаді. Звіт вийшов жорсткий, критичний, змістовний і подекуди дещо скандальний – для прикладу, Микола Гук навів у ньому вислів екс-мера Львова Любомира Буняка «Депутати – це хруні в квадраті», зазначаючи, що дрогобицькі депутати «не далеко відстали».

В Бориславі розпочато опалювальний сезон

В. о. міського голови Борислава Василь Чабан 8 жовтня підписав розпорядження за № 250-р «Про початок опалювального сезону 2010 – 2011 рр.». Про це повідомляє офіційний сайт БМР. Ось текст розпорядження: «Відповідно до п.20, ч.3 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 29.09.2010 року № 1050/0/5-10 „Про початок опалювального сезону 2010/11 року”, беручи до уваги Правила надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630:

1. Встановити початок опалювального сезону 8 жовтня 2010 року для КП „Бориславтеплоенерго” та всіх категорій споживачів, закладів охорони здоров’я, освіти, культури.

2. Філії Бориславського управління з експлуатації газового господарства відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Львівгаз” (В.Луців) забезпечити розпломбування газових приладів, що використовуються населенням, підприємствами і організаціями побутового, виробничого та невиробничого призначення, бюджетними установами міста, які були опломбовані після закінчення опалювального сезону 2010/11 років.

3. Відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради (О.Левицький) довести до відома жителів м. Борислава та смт. Східниця через засоби масової інформації зміст цього розпорядження.

4. Відділу внутрішньої політики міської ради (Н. Бараняк) розмістити інформацію згідно з п.1 цього розпорядження на офіційному сайті виконкому Бориславської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Г.Корконішка.

В .о. міського голови, секретар міської ради  /підпис/  Василь Чабан»

Розпочато опалювальний сезон і в інших містах регіону, щоправда, тепла погода, яка обіцяє бути такою до кінця жовтня, внесла свої корективи – з метою економії газу опалення вмикали не всюди.

До теми – у Трускавці вирішується питання оплати заборгованості за газ, спожитий у попередній опалювальний період шляхом взяття безпроцентної позики за сприяння ЛОДА. З цих коштів повністю буде погашено і заборгованість по зарплаті працівникам КП «Наше місто».

Власна інформація

У Трускавці тепло надійшло у 70% помешкань

У Трускавці, в суботу 9 жовтня, було подано тепло в садочки школи та лікарню. Про це повідомив ЗІКу генеральний директор КП «Наше місто» Олексій Балицький. За його словами, також тепло було подано в житловий фонд міста. Зараз його мають б 60-70% мешканців міста. Вже працюють три котельні по вул. Івасюка, вул. Карпатській та котельня по вул. Коцюбинського. «Зараз ведеться робота із запуску котельні по вул. Сагайдачного. Вже сьогодні ця котельня почне подавати тепло», – сказав Олексій Балицький.

Трускавець розпочав опалювальний вчасно незважаючи на те, що депутати Трускавецької міської ради протягом 4 місяців розглядали питання про надання дозволу на отримання кредиту КП «Наше місто» для погашення заборгованості за газ в сумі 2 млн. грн. Депутати виключили політичний характер з питання надання дозволу на взяття кредиту, об’єднавши зусилля на користь міста.

www.zik.com.ua

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви