Що турбує трускавчан

18.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

На кожен черговий прийом до міського голови трускавчани йдуть як з особистими проблемами, так і громадськими. Так було і цього разу. Прийом громадян 15 вересня проводив заступник міського голови Віктор Марченко. На прийом прийшло 14 громадян. В основному вони порушували питання житлово-комунального характеру. Так, мешканців будинку на вулиці Сагайдачного турбує стан даху. Його давно треба ремонтувати. Ця ж проблема непокоїть і жителів будинку, що на вулиці Івасюка, 3. Про ремонт під’їзду говорили люди із будинку 1а, що на вулиці Сагайдачного. А мешканці зі Стуса, 3 повідомляють, що у підвал їхнього будинку потрапили каналізаційні відходи. Мешканці будинку № 7, кв. 71, що на вулиці Данилишиних, просять замінити у їхній квартирі газову плиту і колонку. Було звернення щодо встановлення автономного опалення, прибудови, списання заборгованості за комунальні послуги.

Віктор Марченко запевнив, що усі порушені громадянами питання міська рада приймає до уваги. Відповідним службам буде дано вказівки щодо їх вирішення.

Важливе питання порушила мати-героїня Ганна Яблонська. Її непокоїть проїзд дітей шкільного віку у міському пасажирському автотранспорті. Вона сказала, що з боку водіїв є випадки грубого поводження зі школярами, які хочуть скористатися маршруткою. Це питання було вирішено вже наступного дня –  на засіданні міськвиконкому.

Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви