Що турбує трускавчан

18.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

На кожен черговий прийом до міського голови трускавчани йдуть як з особистими проблемами, так і громадськими. Так було і цього разу. Прийом громадян 15 вересня проводив заступник міського голови Віктор Марченко. На прийом прийшло 14 громадян. В основному вони порушували питання житлово-комунального характеру. Так, мешканців будинку на вулиці Сагайдачного турбує стан даху. Його давно треба ремонтувати. Ця ж проблема непокоїть і жителів будинку, що на вулиці Івасюка, 3. Про ремонт під’їзду говорили люди із будинку 1а, що на вулиці Сагайдачного. А мешканці зі Стуса, 3 повідомляють, що у підвал їхнього будинку потрапили каналізаційні відходи. Мешканці будинку № 7, кв. 71, що на вулиці Данилишиних, просять замінити у їхній квартирі газову плиту і колонку. Було звернення щодо встановлення автономного опалення, прибудови, списання заборгованості за комунальні послуги.

Віктор Марченко запевнив, що усі порушені громадянами питання міська рада приймає до уваги. Відповідним службам буде дано вказівки щодо їх вирішення.

Важливе питання порушила мати-героїня Ганна Яблонська. Її непокоїть проїзд дітей шкільного віку у міському пасажирському автотранспорті. Вона сказала, що з боку водіїв є випадки грубого поводження зі школярами, які хочуть скористатися маршруткою. Це питання було вирішено вже наступного дня –  на засіданні міськвиконкому.

Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви