Вісті від газети “Франкова криниця Підгіря”

02.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Про Трускавець і не тільки

–           В суботу, 25 вересня, на пожертви громади і міського голови Лева Грицака в церкві Покрови Пресвятої Богородиці було встановлено новий купол, оскільки старий протікав і давно потребував заміни.

–           В Трускавці побувала  делегація з Польщі (біля 560 чоловік). Представників різних міст сусідньої країни привезли познайомитися, спізнатися з Трускавцем давні друзі – голова ради нашого найдавнішого польського побратима Ліманови Річард Кульма і бурмістр Марек Чечутка. Нагадаємо, що початок дружби між Трускавцем і Лімановою лежить ще у 1996 році. І з того часу стосунки не перериваються, а стають лише щораз теплішими і сердечнішими. В суботу 25 вересня представники Ліманови – голова ради Річард Кульма, бурмістр Марек Чечутка, директор міської бібліотеки і галереї штуки Галіна Матрас, ресторатор готелю “Сивий бжег”, який завжди тепло зустрічає трускавчан, Славомір Каліш мали зустріч з міським головою Трускавця Левом Грицаком. Обидві сторони запевнили, що зацікавлені в подальшій співпраці. Поляки на підтвердження цього навіть привезли і вручили міському голові символічний “Акт підтримання приязні міст партнерських” Ліманови та Трускавця. Сувеніри і мисливський трофей в кабінет меру завершили офіційну частину, далі на поляків чекали екскурсійні і відпочинкові програми.

–           Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, що відома як “Метод Козявкіна” і визнана у багатьох країнах світу, буде впроваджена на Арабатській Стрілці Генічеського району Херсонщини на базі наявної тут водолікарні. Тут запланували побудувати п’ять спеціалізованих високоефективних реабілітаційних центри за різними напрямками, серед яких – неврологія, ортопедія, педіатрія та інші. Роботи на бальнеологічній лікарні були розпочаті у 2005 році. У рамках реалізації проекту будівництва Міжнародної клініки відновлювального лікування професора Козявкіна вже освоєно капіталовкладень на суму понад 40 мільйонів доларів США. Будівництво на Арабатській Стрілці Міжнародної клініки відновлювального лікування викликало великий інтерес у Європі, а також в Японії та Кувейті. Укладено кілька договорів із зарубіжними бізнесменами щодо будівництва і функціонування зазначеної клініки. Введення в експлуатацію цього медичного закладу дозволить використовувати лікувально-оздоровчий потенціал Арабатської Стрілки не тільки влітку, а й протягом всього року.

–           Найбільш улюбленим місцем відпочинку серед наших громадян є курорти Криму. Саме там, у селищі Берегове, неподалік міста Форос, на базі “Кастрополь” з 9 по 16 серпня проводилась молодіжно-християнська сарепта організації “Українська Молодь Христові” (надалі “УМХ”). Кожен з учасників сарепти мав гарну можливість не тільки фізично відпочити під лагідними променями кримського сонця чи у солоних водах Чорного моря, але й зрости у духовно-моральному плані. Для цього було створено всі умови, адже кожного дня вранці служилась Божественна Літургія, котру звершував духовний опікун “УМХ” о. прот. Володимир Бондарчук, а ввечері – Молебень. Всіх учасників заохочувалось приступити до Святої Тайни Покаяння. Крім цього, на сарепту було запрошено двох семінаристів із Дрогобицької Духовної семінарії Володимира Івасівку та Андрія Гладкого, котрі проводили катехитичні зустрічі з молоддю.

–           З 22 по 26 вересня у Львові проходив VIII Всеукраїнський тенісний турнір на кубок пам’яті Сильвестра Дмитріва. Трускавчанин, вихованець ДЮСК «Спортовець» Остап Ількович (тренер Ігор Микитин) зайняв друге місце серед юнаків до 16 років.

За матеріалами газети «Франкова криниця Підгіря»

(Переглядів 227 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви