Новини – 15 жовтня

15.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Із засідання міської ТВК

13 жовтня під вечір відбулося чергове засідання Трускавецької ТВК. Головне питання, яке розглянула ТВК – жеребкування черговості виступів кандидатів по міському радіо. Проте самого жеребкування не відбулося і ось чому. Згідно із Законом про вибори, виступи кандидатів по комунальному чи державному радіо чи телебаченні повинні проходити в час з 19.00 до 23.00. Трускавецьке міське радіомовлення (КП «Трускавецьке міське радіо») може виходити в ефір тільки з 11.30 до 12.00, додатково по годині часу є в п’ятницю та неділю (з 14 до 15). Про це повідомила голова міської ТВК Галина Козловська. Усне роз’яснення з ЦВК доводить, що змінювати закон про вибори не можна. В міській ТВК чекають ще письмової відповіді з ТВК на запит по цьому питанні.

Втім, це не особливо засмутило представників різних політичних сил, адже загальне представлення кандидатів на пост міського голови все ж відбудеться – традиційно в Палаці культури імені Шевченка. Очікується, що це буде в останній тиждень перед виборами.

На засіданні ТВК розглянули теж скаргу на антиагітацію проти Партії Регіонів, КПУ, Сильної України та Народної партії, які в Трускавці проводить УНА та кандидат на пост міського голови Володимир Шиманський біля своїх палаток «Трускавець без Грицака». На жаль, в цей день попередження ТВК не надала, хоча саме попередити і то негайно мала б ТВК в таких випадках ті політичні сили, які займаються подібними речами. Члени ТВК уважно вислухали довірену особу Леву Грицака, та все ж вирішили відібрати пояснення в самих В. Шиманського та лідера трускавецької УНА І. Фідика, взявши на себе таким чином функції правоохоронних органів по проведенні слідчих дій. Розглянули в ТВК і зміст виборчого бюлетеня.

Запрошує ПК імені Шевченка

16.10 – концерт Олега Алябіна (20.00).

18.10 – концерт заслуженого артиста України Анатолія Костенка (20.00).

19.10 – концерт народних артистів України Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка (20.00).

20.10 – концерт народного фольклорного ансамблю «Джерела Карпат» (16.00), концерт народного артиста України Віктора Павліка (20.00).

21.10 – концерт Тіни Кароль (20.00).

22.10 – концерт народного артиста України Степан Гіги (20.00).

23.10 – шоу двійників (16.00).

В програмі можливі зміни та доповнення.

Про вибори у Східниці

Східниця обиратиме селищного голову з числа таких кандидатів: Богдан Дмитришин, 1956 р. н., безпартійний, був головою в селищі з 1992 по 2006 роки, Роман Копчак, 1972 р. н., безпартійний, східницький голова з 2006 по сьогодні, Іван Піляк, 1969 р. н., безпартійний, директор ТзОВ «Золота Баня» та голова наглядової ради ГО «Агенція розвитку курорту Східниця». Всі троє – уродженці Східниці.

Стати одним з 16 депутатів Східницької селищної ради мають намір на кожному з округів від 3 до 7 кандидатів, більшість з них – самовисуванці.

Клоунада по-дрогобицьки

Кілька днів поспіль дрогобичани мали можливість спостерігати цікаву картину. Після обклеювання міста плакатами на тему, хто ж буде перший, Походжай чи Радзієвський (це кандидати на пост дрогобицького мера), по Дрогобичі гасали хлопці з маркерами і на кожному з плакатів дописали або слово з трьох літер, або з чотирьох. Це не були матюки, а просто прізвища інших кандидатів на пост міського голови Дрогобича (Гук та Хрущ).

А післявчора мало місце протистояння між мером Дрогобича та організацією однієї з політичних сил міста, яка звинуватила п. Гука в перевищенні повноважень через заборону проводити розважальні заходи. Тут мусимо визнати рацію за Миколою Петровичем, який заборонив проведення розважальних заходів у місті через всеукраїнську жалобу в зв’язку з катастрофою в м. Марганці.

Відкриття пам’ятника – наступного тижня

Як нас повідомили в палатці ГО «Рада міста», відкриття пам’ятника Степану Бандері в Трускавці відбудеться 18 жовтня, триває процес його встановлення.

Натомість в неділю, 24 жовтня, поблизу церкви святого отця Миколая планують відкрити погруддя Андрея Шептицького, греко-католицького митрополита, людини, за беатифікацію якої Церква молиться вже не перший рік. Виготовлено пам’ятник Митрополиту Андрею за кошти Лева Грицака та його сім’ї.

До речі, представлення передвиборчої програми Лева Грицака відбудеться в суботу, 16 жовтня, о 16.00 в «Златі», а кандидат Р. Козир зустрічатиметься з виборцями мікрорайону «Стебницьке кільце» 15 жовтня ввечері (біля будинку 74 на Стебницькій).

Міжобласний турнір з боксу

27 – 28 жовтня в місті Трускавці під патронатом міського голови Лева Грицака пройде міжобласний турнір з боксу. Проходитиме він в ДЮСК «Спортовець».

Євронумерація

На багатьох багатоповерхових будинках Трускавця вже встановлено нові таблички з їх номерами та назвами вулиць – українською та англійською мовами. Про те, що така заміна відбудеться, «Трускавецький вісник» писав ще кілька місяців тому.

Кастинг – до 30 жовтня

Організатори конкурсу краси «Красуня Прикарпаття» запрошують молодих, енергійних, талановитих та красивих дівчат прийняти участь в кастингу. Якщо вам від 15 до 26 років, Ви маєте шанс прийняти участь, отримати хороші подарунки та перемогти у конкурсі. Заявки приймаються до 30 жовтня 2010  року. Контактні телефони: (244) 3-19-89, 067 98 50 802, 093 74 62 722.

Пройшов святковий концерт

14 жовтня в залі кінотеатру «Злата» пройшов святковий концерт, присвячений урочистостям Покрови Пресвятої Богородиці та організований ТМР і ГО «Яскрава країна». В концерті взяли участь представники різних фольклорних та танцювальних колективів (Львів, Хмельницький, Дніпропетровськ, Рівне тощо). Щирими аплодисментами проводжали глядачі зі сцени своїх улюбленців – хореографічний колектив «Золоті діти» Трускавецької дитячої школи мистецтв, які виконали свою платинову «Карпатську вітальну». Не залишилися обділеними увагою глядачів  і всі інші виконавці, які виконали пісні чи танцювальні номери на патріотичну тематику.

Власна інформація

(Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви