Оксана Плитин: «Іду з добром!»

15.10.2020 | Filed under: Публікації

Плитин (з дому Іванішів) Оксана Володимирівна – кандидат в депутати Трускавецької міської ради по округу № 2 від партії «Слуга народу». Ми спілкуємося з нею про Трускавець, роботу, політику та життя.

– Пані Оксано, розкажіть трохи про себе…

– Я народилася у 1983 році в Трускавці, тут закінчила школу, тут жила і живу, тут працюю, тут проживають мої батьки та навчаються мої діти. Працюю начальником відділу соціальної роботи в Трускавецькому міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді вже 12 років. Одружена, з чоловіком Романом виховуємо двох синів: Артема та Арсена.

Походжу я з дуже патріотичної родини як по татовій, так і по маминій лінії. Моя мама родом з мальовничого села Ямельниця, де в часи збройної боротьби УПА діяла радіостанція «Вільна Україна» (кодова назва «Афродіта»), де було багато криївок, а чимало жителів села загинули, або ж були вивезені на Сибір.

Змалку я любила слухати розповіді дідуся Миколи та бабусі Юстини про українську минувшину, про січових стрільців та воїнів УПА, про Церкву у підпіллі, історії з життя патріотів, котрі віддали життя за Україну. Це не були якісь книжкові, вигадані персонажі, це були члени нашої родини – вуйко, стрико, двоюрідний брат тощо. Рідного брата моєї бабусі, 10-річного Василька Ключака вбили московські окупанти в 1945 році, коли він біг до школи (публікації про це тут і тут).

Все своє свідоме життя я намагаюся допомагати іншим людям. Працюючи у соціальній сфері мені доводиться бути не тільки юристом, але психологом, порадницею, вчителькою, і просто подругою для тих, хто до мене звертається. Люди деколи просто потребують, щоб їх вислухали і дали одну, але мудру та потрібну пораду. Але на цих історіях я не зупинятимуся, бо все, що робимо – робимо конфіденційно, без розголосу, без пафосу, без піару. Це дуже потрібна робота, бо проблем є чимало.

Поза роботою я така ж мама, як і всі мої знайомі, люблю проводити час зі своїми дітьми, друзями, вчити дітей власним прикладом як шанувати батьків, як вміти захистити себе, як вміти зрозуміти іншого, як жити та бути Людиною. А ще люблю гори і своє чарівне село Ямельницю, де проходило моє дитинство, де навчалася життєвих цінностей.

Ніколи раніше не балотувалися в органи влади, але тепер бачу, що час для цього настав.

– З цього моменту, як кажуть, детальніше. Тож чому балотуєтеся саме тепер і що плануєте робити для Трускавця, для ОТГ, для людей?

– Свою програму я б охарактеризувала коротко: «Іду з добром!». І вноситиму в це свою лепту. Я людина ідейна. Моя ідейність полягає в тому, що кожен з нас повинен працювати так, щоб наша Україна і місто Трускавець зокрема розвивався.

Як юрист я сприймаю статус депутата як можливість вирішувати питання людей, сімей, благоустрою, промоції курорту, соціальної сфери та інших питань. Тобто, влада для мене не є самоціллю, це просто інструмент допомоги іншим. Я хочу і можу робити більше, робити зараз, а не у якомусь невідомому майбутньому.

Наведу приклад: сім`я втратила житло, або ж потрібна непідйомна для них сума коштів на лікування мами чи дитини. Що може зробити депутат? Може клопотати про виділення коштів, ініціювати розробку та прийняття відповідної Програми, щоб в разі наступних подібних випадків люди не проходили сім кіл бюрократичного пекла, а могли отримати допомогу вчасно та у відповідних розмірах. Звісно, депутат міської ради не має таких повноважень, як обласний чи народний депутат, але це перша сходинка до того, щоб мешканці нашого міста почували себе захищеними і впевнені були у завтрашньому дні.

– Ви балотуєтеся від такої політичної сили, яку останнім часом дуже критикують: партія «Слуга народу». Не соромно балотуватися від партії Зеленського?

– Як би це комусь не хотілося чути, але Володимир Зеленський – це всенародно обраний Президент України. Торік на виборах за нього віддали голоси три чверті з тих, хто взяв участь у голосуванні. І за цей рік зроблено насправді дуже багато, хоч не всім подобається про це говорити.

Чому я балотуюся від партії «Слуга народу»? Та тому, що бачу там потужну команду фахівців, порядних людей, і мені приємно бути членом цієї команди. Я відчуваю їхню підтримку, вони відчувають мою підтримку, ми разом робимо багато добрих справ, не будучи депутатами, не будучи олігархами, будучи просто командою порядних людей.

– Ким Ви себе бачите в раді Трускавецької ОТГ?

– Для мене важливим буде працювати в статусі тієї, хто захищатиме права сімей, права дітей і жінок, хто зможе реально впливати на надання допомоги найбільш потребуючим соціальним верствам. Свої знання та досвід я застосовуватиму також в сферах подолання безробіття, покращення інфраструктури сіл, в сфері дозвілля молоді. Подаватиму депутатські запити, контролюватиму виконання програм, ініціюватиму прийняття важливих для громади рішень. Повірте, мене не цікавлять земельні ділянки чи комунальне майно. Працюватиму тільки для блага людей.

– На округах зараз іде жорстка конкуренція не лише між представниками різних партій, а й внутрішньопартійна, щоб набрати якомога більше голосів та випередити інших. У «Слузі народу» так само?

– Ви ж самі можете оцінити нашу передвиборчу кампанію. По-перше, ми не лиємо бруд на жодну іншу політичну силу. На жодну! Ми показуємо свої наміри, плани, представляємо наших кандидатів, розповідаємо що вони вже зробили і що планують робити далі.

А по-друге, ми, як я вже сказала, є монолітною потужною командою і про ніяку внутрішню конкуренцію в нас не йдеться. Я, наприклад, балотуюся не на тому окрузі, де проживаю, але це мене аніскілечки не бентежить, адже знаю, що мене підтримують наші активісти на інших округах, а на своєму окрузі я підтримую їх. Ми підставляємо одне одному плече, працюємо як одна команда і знаємо, що перемога буде за нами.

– Ви впевнені в тому, що «Слуга народу» пройде до Трускавецької міської ради?

– Абсолютно впевнена, адже «Велике Будівництво» – найкращий приклад того, як команда Володимира Зеленського, яку на Львівщині представляє команда Максима Козицького, виконує свої обіцянки. Реконструкція НВК «СЗШ №2-гімназія» у Трускавці, ремонти в інших школах, садочках, будівництво нової об’їзної дороги до Трускавця, ремонти доріг у Стебнику, в Доброгостові, підвищення рівня заробітної плати – за один рік робиться те, чого не було дуже довго.

Так що я не просто вірю у перемогу «Слуги народу» у Трускавці, а й вірю, що наша команда візьме один з найкращих результатів на місцевих виборах в нашому місті.

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви