ОЛЕГ КАРПИН: «Ми розробляємо стратегію розвитку Трускавця»

13.10.2015 | Filed under: Публікації

ПАНЕ ОЛЕЖЕ,  В ТРУСКАВЦІ ПРОВЕЛИ КІЛЬКА СОЦІОЛОГІЧНИХ ОПИТУВАНЬ І ЗГІДНО ЇХ РЕЗУЛЬТАТІВ «САМОПОМІЧ» МАЄ ДУЖЕ ВИСОКИЙ РЕЙТИНГ. ЯК ВИ ДУМАЄТЕ, В ЧОМУ СЕКРЕТ ВАШОЇ СИЛИ?

Насамперед, хочу сказати, що «Об’єднання «Самопоміч» чи не єдина сучасна партія,  яка має потужну ідеологію. Люди, які заснували цю силу створили  власну філософію.  Крім того, об’єднання згуртовує особистості, які не є професійними політиками, але є професіоналами у своїй справі, це: підприємці, медики, вчителі, військові, менеджери, економісти, журналісти, юристи. Цих людей не просто висмикують з повсякденного життя і кидають в політику – їх навчають. Так, в  Трускавці було проведено: «Школу лідера», семінар з планування, його до речі проводив Олег Березюк, народний депутат України, також до нас приїжджають тренери, які  разом з нами опрацьовують проблеми міста, навчають робити SWOT-аналізи. Кожен кандидат від «Самопомочі» проходить співбесіду в Трускавці та у Львові. Дуже прискіпливо до всіх ставляться. Після усіх перевірок відсіюється коло 10-15% кандидатів. Тож, вибірковість кадрів теж додає успіху нашій силі

ВИ ЙДЕТЕ НА МІСЦЕВІ ВИБОРИ ЯК ПРЕДСТАВНИК ВІД «САМОПОМОЧІ», АЛЕ В СВІЙ ЧАС ВИ УЖЕ БУЛИ ДЕПУТАТОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД ІНШОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ – ВІД «ПОРИ». ЯК ТАК СТАЛОСЯ? ЧИ ВИ ЗМІНИЛИ СВОЇ ПОГЛЯДИ?

Справді у 2006 – 2010 роках я працював депутатом Трускавецької міської ради. Тоді була така політична сила «Пора», яка згодом призупинила свою діяльність. Був я і в іншій силі, яка на той час стрімко розвивалася – партія «Сильна Україна». Була «Свобода», але я рахував, що вона надто радикальна. Була «Батьківщина» та я не мав до неї симпатій. Була «Партія Регіонів». Вибору тоді великого не було. Але коли так сталось, що лідер «Сильної України» перейшов в «Партію Регіонів» (за законом ми також мали написати заяву про перехід), ми відмовились і всім осередком вийшли.

Щодо поглядів, я завжди мав бачення розвитку Трускавця як міста для громади так і  курорту для відпочивальників. Мені б дуже хотілось, щоб пересічний мешканець Трускавця жив в своєму місті не «як», а таки на курорті. Щоб на обличчі трускавчан були посмішки, в оселях достаток, а ще – гордість за наше прекрасне місто. У 2007-2008 роках курорт стрімко стрімко розвивався і ніхто не замислювався над широкою промоцією. Я піднімав це питання, звертався до мера, до головних лікарів, депутатів – але вони легковажили і не дослухались до  моїх ідей, щодо популяризації курорту. На жаль мене почули лише тоді, коли розпочалась світова криза. Спершу зробили комісію з розвитку курорту, з часом вона трансформувалась у цілий відділ при міській раді. Я до сьогодні працюю в цій сфері, займаюсь різними проектами з метою покращити імідж курорту і залучити інвесторів та туристів. З 2009 року ми з однодумцями заснували Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» Метою створення цього фестивалю є прагнення сприяти якісному виробництву телепродукту на основі духовно-моральних та патріотичних цінностей.Місце проведення фестивалю обрано не випадково, ми прагнули  популяризації курорту, через висвітлення  унікальних природніх куточків і самобутньої культури Західної України. Ідей багато, маю надію, що стане сил та часу всіх їх втілити у життя.

ЧОМУ СЬОГОДНІ ВИ ОБРАЛИ САМЕ ЦЮ ПОЛІТИЧНУ СИЛУ?

Чому «Самопоміч»?  Незаплямована, конструктивна сила, що дає можливість проявити себе. У владі треба бути наполегливим та дієвим та водночас волонтером, слугою. Якщо все правильно робити  то можна змінити, розвинути це місто. Кожен член нашої команди розуміє, що доведеться багато працювати, забирати час у родини, годинами обговорювати рішення, аж доки не дійдемо одностайної згоди. Це свідомий вибір кожного і мій.

ПАНЕ ОЛЕЖЕ, НЕЩОДАВНО ПРОХОДИВ З’ЇЗД ПАРТІЇ «САМОПОМІЧ» У КИЄВІ, НА ЯКОМУ БУЛО ЗАТВЕРДЖЕНО  КАНДИДАТІВ, ЗОКРЕМА, І НА МІСЬКИХ ГОЛІВ. У ТРУСКАВЦІ ВИСУНУЛИ АНДРІЯ КУЛЬЧИНСЬКОГО. ЯК РОБИЛОСЬ ВИСУВАННЯ?

Ми подавали короткі характеристики на осіб, які як ми вважали, будуть балотуватись. За підтримкою до нас зверталось декілька кандидатів. Ми з усіма зустрічались, але нічого не обіцяли. Так сталось, що Андрієм Кульчинським зустрічі стали частіші. Він спілкувався також з головою партії Олегом Лавриком. На якомусь етапі за нашого погодження Львів запропонував  п. Андрія на посаду  голови міста? Звичайно ми були за, тому що  знайшли багато спільних точок дотику, обговорили багато питань по проблематиці міста, курорту. Нам дуже імпонувало, що він має бачення стратегій розвитку Трускавця на сьогодні, на завтра і навіть через років десять.

ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВЖЕ СТАЛО ВІДОМО, ПРИНАЙМНІ, БУЛО ЗРОЗУМІЛО, ЩО «САМОПОМІЧ» БУДЕ ПІДТРИМУВАТИ КУЛЬЧИНСЬКОГО,ПОЯВИЛОСЬ КІЛЬКА ТАКИХ ВИПАДІВ ПРОТИ «САМОПОМОЧІ», ЗОКРЕМА, «ТРУСКАВЕЦЬКА ГАЗЕТА» НАЗВАЛА ВАС «ПОЛІТИЧНИМИ АФЕРИСТАМИ». ВИ ЗБИРАЄТЕСЬ ЯКОСЬ РЕАГУВАТИ НА ТІ ПУБЛІКАЦІЇ?

Звичайно, що ні. Ми не є ті, що згадуємо минуле, не займаємось чорним піаром, не звертаємо уваги на ці всі випади проти нас. Рухаємось тільки вперед. Звичайно дивною виглядає поведінка людей, які ще вчора просились в «Самопоміч», а сьогодні отримавши відмову, поливають нас брудом. Шкода, що багато знайомих(кандидатів) настільки засліплені жагою влади, що принижуються до провокацій та скандалів. Але є і позитив. Дякую  всім тим кандидатам (з різних партій) з якими ведемо діалог, змагаємося програмами, п’ємо каву. Ці люди розуміють, що життя продовжиться і після 25 жовтня.

КРІМ ТОГО, ЩО ВИ ЗАЙМАЄТЕСЬ ПОЛІТИЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ, ВИ Є ВІДОМИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ, РІК ЧАСУ ЧИ МОЖЕ БІЛЬШЕ, ВИ ЗАЙМАЄТЕСЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ, ЯКА НЕ АФІШУЄТЬСЯ ОСОБЛИВО. ЦЕ ТЕЖ ЗАЙМАЄ ЧАС, Є ВИДАТКИ. ЩО ВАС СПОНУКАЛО ЗАЙНЯТИСЬ ВОЛОНТЕРСТВОМ?

Неможливо сидіти просто дома на дивані і дивитись телевізор. Ми вирішили допомагати чим зможемо. Хоч волонтерство було і раніше. Можливо знаєте, в Трускавці клуб «Ротарі», який займається соціальними питаннями?

ВИ, ДОРЕЧІ, Є ЧЛЕНОМ ЦЬОГО КЛУБУ…

Так. Ми вже дуже давно займаємось благодійною діяльністю, до речі дуже цікава грамота, наймиліша оку, сама тепла для серця, – це грамота від Бориславської спеціалізованої загальноосвітньої школи інтернату. Коли тобі діти з фізичними вадами дарують таку грамоту  і дарують якісь сувеніри, сльози на очі накочуються і ти розумієш, що ти робиш щось правильне в цьому житті. Так в моєму житті сталось, що я маю тісні стосунки із українською діаспорою в Сполучених Штатах. Ми співпрацюємо потужною організацією «Клівленд Майдан». Багато чого передають звідти, ми «не пасемо задніх» і на волонтерських акціях збираємо кошти на потреби бійців. На сьогодні нам крім медикаментів, спорядження та медичного обладнання, вдалось передати на Схід кілька автомобілів. Дещо, залишаємо в Трускавці, у нас є бійці, які проходять реабілітацію, і в них також є потреби.

І ОСТАННЄ ЗАПИТАННЯ: ЗАКІНЧИЛИСЬ  ВИБОРИ ТРУСКАВЕЦЬ МАЄ НОВОГО МЕРА ВІД «САМОПОМОЧІ» АНДРІЯ КУЛЬЧИНСЬКОГО, «САМОПОМІЧ» МАЄ БІЛЬШІСТЬ В МІСЬКІЙ РАДІ, ЯКІ ПЕРШІ КРОКИ, ЗА ЩО БУДЕТЕ БРАТИСЯ В ПЕРШУ ЧЕРГУ? НЕ ВИ КОНКРЕТНО, А ВСЯ ВАША КОМАНДА?

Дуже цікавий зараз проходить процес, по всій Україні. Всі міста роблять  сесії стратегічного планування, які тривають кілька днів, два, три, деколи й ночами. До нас приїжджав голова фракції Олег Романович Березюк так ми сиділи до дванадцятої ночі. І потихеньку ми опрацьовуємо місто, яким ми його хочемо бачити через 5, 10, 20 років. Визначаєм візію, від тої візії виходим на місію, потім починаєм план дій по кожному пункту будувати, робити SWOT- аналізи, дослідження, слухати думки багатьох людей і  працювати в цьому напрямку. Більшість нас  мріють про зелене, з красивими ландшафтами місто, щоб воно милувало око, щоб був шикарний парк, щоб люди були задоволені своїм життям, це має бути місто, в якому мешканці отримують якісні комунальні послуги за справедливою ціною, задоволені рівнем медицини та освіти. Місто, де люди є просто щасливими.

Спілкувалась Тетяна Вінницька

 

(Переглядів 253 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви