Вибори пройдуть, а сором залишиться!

11.10.2015 | Filed under: Публікації

До дня виборів ще два тижні, а трускавчани уже не хочуть нічого чути про виборчу кампанію. А все через чорний піар. Найбільше цей механізм застосовують до партії «Об’єднання «Самопоміч» та її висуванця на пост міського голови Андрія Кульчинського. Провокації та «брудні інтриги» межують з божевіллям. Виглядає так, що у характері кандидатів, які вдаються до подібних технологій, відсутня мораль та етика. Сьогодні ці люди завішують брехливими агітками рекламні дошки та розміщують у соціальних мережах відео, на якому зображають конкурента в крові, вночі кидають жінці-кандидату каміння в шибу, намагаючись залякати, а завтра розповідатимуть виборцям про свою набожність та релігійність.

«Страх родить брехню» – ця давня українська приказка найкраще описує події в місті.

Згідно соціологічних опитувань, рейтинг «Об’єднання «Самопоміч» є найвищим в регіоні. Ця політична сила не веде агресивної виборчої кампанії, а зосереджується на власній діяльності,  акціях та проектах, спрямованих на розвиток міста.

Вибори пройдуть, а сором залишиться!

Члени «Об’єднання «Самопоміч»  закликають представників усіх політичних сил не займатися «брудом» та піар-технологіями, а працювати для добробуту громади.

(Переглядів 466 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви