Олег Тягнибок: Янукович виявився недолугим Президентом

26.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

“Рік перебування при владі Віктора Януковича засвідчив, що нинішній господар кабінету на Банковій може отримати оцінку “відмінно” від своїх кремлівських господарів. З іншого боку, очевидно, що Віктор Янукович виявився нікчемним та профнепридатним Президентом незалежної держави. Відтак, маємо говорити не про другий термін його президентства, а про те, щоби цей рік став останнім роком правління Віктора Януковича”, – заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” зазначив: “Чуємо діаметрально протилежні оцінки року панування Віктора Януковича. Від повного схвалення до абсолютного несприйняття. І це закономірно. Для своїх кремлівських господарів Янукович виявився запопадливим служкою. Для українського народу – недолугим диктатором.

На оцінку “відмінно” можна оцінити потуги Януковича вислужуватися перед Кремлем, що проявилися у здачі національного суверенітету, наступі на громадянські, соціальні та національні права українців. Відкрито усі ворота держави ворожим московським посяганням в енергетичній, фінансово-економічній, культурній, інформаційній, релігійній та мовній сферах.

Кремлівські ляльководи можуть гордитися – за рік перебування на Банковій Янукович зробив більше поступок Росії, ніж за 20 років Незалежності усі попередні владоможці разом узяті.

За рік свого правління Янукович домігся повної делегітимізації влади в очах суспільства. Запровадивши грабіжницький Податковий Кодекс та активно проштовхуючи кріпацьку пенсійну “реформу”, рейдерський Житловий та рабський Трудовий Кодекси, Янукович відчутно втратив підтримку навіть у базових електоральних регіонах. Громада переконалася, що нинішня влада – це звичайнісінька орда, що сприймає Україну виключно як територію, де можна безкарно і нещадно визискувати громадян. Втративши підтримку всередині країни, Янукович залишається розраховувати на підтримку хіба що своїх московських господарів. Тому вони із задоволенням можуть ставити “зарах.” напроти багатьох своїх планів щодо України.

Зовсім по-іншому оцінює рік правління Януковича українська громада. Для Президента України висновки народу є вкрай невтішними – Янукович виявився профнепридатним Президентом незалежної держави. Виконавши за рік усі свої передвиборчі обіцянки перед Кремлем, очільник Банкової виявився не здатним виконати жодної обіцянки перед народом, через що його перебування на посаді Президента становить загрозу українським національним інтересам як ззовні, так і всередині країни.

Відтак, мова повинна йти не про другий термін президентства Віктора Януковича, а про те, щоби цей рік став останнім роком його правління. Це буде краще як для України, так і для самого Януковича.

Очевидно, що нинішню владу змете хвиля народного незадоволення. Підстав для революції в Україні більше, ніж в арабських країнах, де падають, здавалося, надстабільні режими. Бо в Україні, крім разючої соціальної несправедливості, існує нестерпний національний гніт. Свою місію – Детонатора Революції – Янукович здійснив.

Без сумніву це має бути справжня соціальна та національна Революція, що здійснить кардинальні зміни у державі, докорінно очистить владу та побудує суспільство на засадах соціальної, національної та історичної справедливості.

Відтак, українці лише мають знайти відповідь на питання: за яким сценарієм ця революція відбуватиметься? Важливо не допустити, щоб це були голодні соціальні бунти, які розпочнуться серед розчарованих виборців Януковича в його базових електоральних регіонах і становитимуть загрозу українській державності, а також не дати ввести в оману черговою карнавальною псевдо-революцією, коли олігархічні клани знову домовляться здати нинішнього Президента, щоб призначити наступного”.
Прес-служба ВО “Свобода”

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви