Олексій Балицький: «Власник «Полімінералу» порушує природоохоронні зобов’язання»

03.06.2020 | Filed under: Акценти, Новини

Власник «Полімінералу» був «другом» влади й не виконував природоохоронні зобов’язання.

Про це заявив депутат фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олексій Балицький  2 червня 2020 року на сесії облради під час обговорення питання про обвал карстових порід на Стебницькому гірничо-хімічному підприємстві «Полімінерал».

«Власник «Полімінералу» ніколи не планував займатися виробництвом на цьому підприємстві – його купили з метою перепродажу. Була чітка схема, яка дозволила уникнути виконання природоохоронних зобов’язань. Справи зависли в судах, які тягнуться роками. Іншого виходу, як завершити процес «мокрої консервації» я не бачу. Як відомо, 14 млн кубометрів розсолів уже вже закачано, залишилося закачати ще незначну кількість. І це треба завершити.

Чому все так сталося? Тому що власник завжди був у добрих стосунках із владою. За попередньої влади ніхто його не рухав, бо він був «другом влади». «Другом», який наробив нам стільки біди», – наголосив Олексій Балицький.

Пресслужба ЛОО «ВО «Свобода»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви