Олексій Балицький: «Власник «Полімінералу» порушує природоохоронні зобов’язання»

03.06.2020 | Filed under: Акценти, Новини

Власник «Полімінералу» був «другом» влади й не виконував природоохоронні зобов’язання.

Про це заявив депутат фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олексій Балицький  2 червня 2020 року на сесії облради під час обговорення питання про обвал карстових порід на Стебницькому гірничо-хімічному підприємстві «Полімінерал».

«Власник «Полімінералу» ніколи не планував займатися виробництвом на цьому підприємстві – його купили з метою перепродажу. Була чітка схема, яка дозволила уникнути виконання природоохоронних зобов’язань. Справи зависли в судах, які тягнуться роками. Іншого виходу, як завершити процес «мокрої консервації» я не бачу. Як відомо, 14 млн кубометрів розсолів уже вже закачано, залишилося закачати ще незначну кількість. І це треба завершити.

Чому все так сталося? Тому що власник завжди був у добрих стосунках із владою. За попередньої влади ніхто його не рухав, бо він був «другом влади». «Другом», який наробив нам стільки біди», – наголосив Олексій Балицький.

Пресслужба ЛОО «ВО «Свобода»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви