«Опора» про золото партії: на членські внески комунізм не збудуєш

31.03.2013 | Filed under: Акценти

Поки чиновники і депутати ще дописують свої декларації про доходи, активісти Громадянської мережі «ОПОРА» вирішили поцікавитися річними фінансами партій (такі партзвіти законом передбачені). Свою бухгалтерію привідкрили комуністи. Якщо вірити їхній партійній декларації, торік КПУ «одоходилася» на 112 мільйонів 465 тисяч гривень.

111,6 мільйона з цієї суми комуністи задекларували як добровільні пожертвування. У графу «членські внески» вписали 831 тисячу гривень. Щось не дуже товариші-ленінці (а їх, як запевняють у КПУ, — понад 100 тисяч) рідну партію внесками балують. У середньому виходить вісім гривень річних на кожного, або 67 копійок — на місяць. А якщо ще й депутатську частку відмінусувати (казав же товариш Симоненко про 20% від зарплати, якими нардепи-комуністи з партією буцімто діляться), то і 67 копійок не набереться.

Та що там членські внески, коли щедрі спонсори є. Головним «благодєтєлєм» КПУ називають російського бізнесмена Костянтина Григоришина. Комуністи ж від зв’язків із ним вперто відхрещуються…

Без нестиковочок у компартійній бухгалтерії не обійшлося. Звітуючись про витрати на виборчу кампанію, Петро Симоненко заявляв про 72 мільйони гривень. У декларації ж КПУ ця сума виросла майже до 78 мільйонів.

Прес-служба ГМ «ОПОРА»

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви