Орест Саламаха вимагає справедливого розподілу коштів ДФРР у Львівській області

17.01.2020 | Filed under: Новини

«Ні» піару за державний рахунок! Напередодні під час брифінгу у Верховній Раді народні депутати від фракції «Слуга народу» Ростислав Тістик та Орест Саламаха заявили про нерівномірний та непрозорий процес розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку відповідною комісією на Львівщині.

Нардепи запевняють: перелік відібраних по конкурсу проектів формується таким чином, що найбільше коштів уже шостий рік отримують  Пустомитівський, Самбірський, Городоцький, Мостиський райони, які є виборчими округами Ярослава Дубневича, чинного народного депутата, а також його брата, екс-нардепа Богдана Дубневича.

За словами Ростислава Тістика, обласна комісія з розподілу коштів ДФРР найближчим часом збирається розподілити 360 млн грн на реалізацію державних інвестиційних проектів. І ці чотири так звані «пріоритетних» райони в цьому році можуть отримати майже половину від усієї суми, яка передбачена для області. При цьому інші райони області, окрім міста Львів, будуть профінансовані на рівні 1-4 % від загальної суми.

«Головна мета державного фонду регіонального розвитку – це пришвидшення соціального-економічного розвитку всіх регіонів та районів! А не вибраних, на догоду окремим особам, які за державний кошт фактично роблять собі піар. А школи, садки чи сучасні належно обладнані лікарні в Сколівському, Турківському, Радехівському чи в будь-якому іншому районі нашої області такі ж потрібні, як і в Пустомитівському, Самбірському, Городоцькому і Мостиському районах», – каже Ростислав Тістик.

Нардеп зазначив, що сьогодні вирішальна роль в обласній комісії, яка затверджує перелік об’єктів, належить представникам БПП та людям, наближеним до братів Дубневичів.

«Минулими роками ця комісія, розподіляючи кошти ДФРР, збиралася мало не підпільно, приймала рішення без участі громадськості, без дискусії, без хоча б натяку на спробу подбати про цілу область, а не окремі її території. Тому звертаюся до Міністерства розвитку громад і територій України щодо необхідності вироблення комплексного підходу до розвитку громад, який би гармонізував розподіл коштів», – зазначив він.

Нардепи переконані, що фінансування точкових проектів не сприяє цілісному соціально-економічному розвитку Львівщини. Тому закликають комісію у Львові до справедливого розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви