Отака-то горе-мама

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Захист  соціальних і майнових прав неповнолітніх, незважаючи на Загальну кризову ситуацію в суспільстві, не перестає залишатися пріоритетним напрямком роботи прокуратури нашого міста.  Лише   протягом першого кварталу поточного року внесено 8 документів прокурорського реагування стосовно неправомірних дій окремих осіб,  за результатами яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 посадовців. Ще 7 протестів стосуються актів, що суперечать чинному законодавству в цій проблематиці. Плідною в цьому плані наша співпраця зі службою у  справах  дітей, спільно з відповідальними працівниками міської ради проведено ряд перевірок соціально-правового характеру. За результатами однієї з них у лютому 2010 року порушено кримінальну справу стосовно громадянки Б., яка, будучи здоровою і працездатною, упродовж двох років вела паразитичний спосіб життя і грубо порушила покладені на неї статтею 150 Сімейного кодексу України обов’язки щодо догляду за своєю неповнолітньою дитиною.

Так звана мати не тільки не працювала, більше того – зовсім не переймалася ані фізичним, ані духовним, а відтак і моральним розвитком дев’ятилітньої доньки. Висновок психо-медикопедагогічної комісії виявився невтішним. У хворобливої дитини спостерігається затримка розвитку психогенної    генези,    чітко відстежується астено-невротичний синдром.

Своїми діями, а точніше, повною бездіяльністю гр. Б. попросту знехтувала вихованням доньки, зазіхнувши на особисту свободу неповнолітньої.

Слідчим прокуратури все це кваліфіковано за ст. 166 Кримінального Кодексу України, що передбачає відповідальність у вигляді від 2 до 5 років обмеження волі, або позбавлення волі на той самий термін.. Цю кримінальну справу стосовно «горе-матері» скеровано в Бориславський міський суд для судового розгляду.

Лише оточена любов’ю і піклуванням батьків та близьких дитина зможе вирости повноцінною і корисною для суспільства. У випадку з гр. Б. знадобиться чимало зусиль медиків, психологів і педагогів, аби повернути дівчинці радість життя і відчути себе потрібною людям. Прикро, що все це відбуватиметься уже без участі «матері».

Володимир Павич, прокурор м. Борислава, старший радник юстиції,

(Переглядів 10 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви