Вісті з Борислава

04.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

– 22 серпня відбулися традиційні тустановицькі фестини – на співочому полі біля озера. Людей з храмовим празником (Преображення Господнього) і 19-ю річницею Незалежності України вітали настоятель храму в Тустановичах о. Ярослав Химин, голова територіального комітету Володимир Веприк, самодіяльний хоровий гурт «Відродження», жіночий ансамбль «Просвіти», заслужений Державний хор «Верховина». Організатори фестин висловлюють щиру вдячність всім меценатам.
– День Незалежності у Бориславі пройшов дещо скромніше, ніж завжди, під час урочистої академії в Палаці культури виступили в. о. мера Борислава Василь Чабан, заступник міського голови Марія Граб люк, голова Бориславської станиці Братства вояків УПА Стефанія Левків, перший демократичний голова Борислава Володимир Копись, о. Михайло Мельник з Америки, який колись служив у Бориславі, депутати міської ради. Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю «Лемківской студенки», вокального ансамблю «Любисток», завершили свято духовним гімном «Боже великий єдиний».
– 20 серпня відбулося засідання виконкому Бориславської міської ради, на ньому заслухано звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2010 року. З загальних доходів 50 124,8 тисяч гривень 42 678,1 – загального фонду, а 7 446,7 – спеціального. До загального фонду надійшло 89,8% запланованих коштів, а до спеціального ще менше – 67,8%. Загалом виконання планових показників бюджету 2010 року в Бориславі становить 44,9%. Загальна сума недоотриманих податкових та неподаткових надходжень за 6 місяців – 4 392,5 тисяч гривень. Теж виконком затвердив проектно-кошторисну документацію на ліквідацію наслідків аварії на насосній станції «Рибник» та наслідків паводку 7 – 8 липня 2010 року на об’єктах КП «Бориславводоканал», а також на реконструкцію каналізаційного колектора в районі будинків №№ 6 – 8 по Грушевського і на капітальний ремонт асфальто-бетонного покриття дороги по вул. Коваліва, В. Великого та Дрогобицькій.
– З 10 по 20 серпня в Бориславі скоєно 6 крадіжок, зафіксовано 11 погроз фізичною розправою, 1 хуліганство, 7 нанесень тілесних ушкоджень, 1 ДТП, з випадки пошкодження майна, 2 випадки ухилення від сплати аліментів.
– Серпнева конференція вчителів відбулася в Бориславі 27 серпня, педагогів з початком навчального року привітала заступник міського голова Надія Геличак та головний освітянин Борислава Сергій Смоляк.
За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 12 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви