Перші плоди «Маминого саду»

30.07.2020 | Filed under: Новини

Восени 2018 року у Трускавці на території курортного парку в честь загиблих воїнів АТО було закладено фруктовий сад. Тоді наш курорт став 101 українським містом, котре долучилося до акції «Мамина весна». Ініціаторами закладення саду в Трускавці стали ГО «Культурно-спортивне об`єднання інвалідів «Мамина весна» (очолює Олександр Іськов), трускавчани-АТОвці, родичі загиблих воїнів АТО та міська влада курорту, зокрема секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.

Деревця висадили біля стежини, котра веде курортним парком в напрямку санаторію «Молдова» та прилеглих до нього. Тоді ж, в листопаді 2018-го, було освячено і пам’ятний камінь в честь загиблих воїнів-трускавчан. У травні 2019-го сад досадили новими деревами. У вересні 2019-го у скверику, який в народі охрестили «Маминим садом», появилися і окремі пам’ятники загиблим трускавчанам-воїнам Андрієві Шіхтові, Сергієві Шевчукові, Ігореві Дідачу та Артурові Гуликові. В жовтні 2019-го відбулося урочисте освячення цих пам’ятників. А тепер, влітку 2020-го, дерева дали свої перші плоди – на гіллі дозрівають, наливаються соком яблучка.

«Ідея «Маминого саду» – моя ідея, я давно її виношувала. Білий цвіт яблуні – це символ невинності, миру, а в нашому випадку ще й миру в Україні. Матері та дружини наших воїнів без вагань підтримали цю ідею, і ми висадили саджанці дерев. Вважаю, що це гідне місце вшанування наших воїнів-Героїв. Ми доглядаємо цей куточок пам`яті, в «Маминому саду» покошено, планується замощення доріжок у парку – сподіваюся що попри кризу кошти на це все-таки вдасться віднайти. Мені було дуже приємно побачити, що цьогоріч яблуні дали свої перші плоди. Молоді, ще зелені  яблучка немов свідчать, що жертва наших хлопців не була марною. Посаджене в землю зерно, в тому числі насінина яблуні, відмирає, щоб дати нове життя, новий пагін, нове дерево, яке виростає і дає багатократні плоди. Тож яблуневий сад «Мамина весна» є даниною пам`яті тим, хто захищав нас і поклав своє життя за Україну», – каже секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.

Вічная пам`ять нашим загиблим воїнам! Нехай сад «Мамина весна» плодоносить і нагадує всім про подвиг Героїв-трускавчан!

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви