Податкова: звітування через Інтернет

22.11.2011 | Filed under: Акценти

В приміщенні ДПІ у м. Трускавець під керівництвом начальника ДПІ у м. Трускавець Гладія Р. М. відбувся брифінг на тему «Звітування засобами Інтернет». Зі слів начальника Державної податкової інспекції, порядок подання податкової звітності до органів державної податкової служби визначено статтею 49 розділу II Податкового кодексу України, а саме, пунктом 49.4 статті 49 передбачено, що платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органів державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб, у порядку, визначеному законодавством.

Роман Михайлович наголосив, що переваги надання податкової звітності в електронному вигляді беззаперечні, це — гарантія автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, економія робочого часу платників податків, відсутність необхідності відвідування податкової інспекції, придбання паперових бланків звітності, конфіденційність та оперативність обробки отриманої інформації.

Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх збереження. А на сьогоднішній день планується перехід до використання електронної картки при поданні податкової звітності до органів ДПС, в якому є значні переваги.

 ДПІ в м. Трускавець з початку 2011 року засобами телекомунікаційного зв’язку було прийнято 2350 звітів, декларацій та розрахунків від 205 платників податків, що значно більше, ніж за попередні періоди 2010 року.

Значну частку із загальної кількості платників, що звітують в електронному вигляді, становлять платники податку на додану вартість. Так, з початку 2011 року 161 платник ПДВ звітували в електронному вигляді, із них 146 платників юридичні особи та 15 – фізичні особи приватні підприємці, що становить 85% від загальної кількості платників ПДВ.

За допомогою та консультаціями стосовно надання звітності в електронному вигляді платники податків можуть звернутися до ДПІ в м. Трускавець, яка розташована за адресою: м. Трускавець, пл. В.Чорновола,2 каб.214 (телефон: 5-53-35), щодня, крім вихідних (субота, неділя).

Дарія Петричкович, завідувач сектором МРР та звернень громадян ДПІ у м. Трускавець

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви