Проведено конкурс «Домашнє насильство очима дітей»

30.11.2020 | Filed under: Новини

У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” , інспектором з ювенальної превенції Трускавецького відділення поліції  був проведений конкурс дитячого малюнку “Домашнє насильство очима дітей”, серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл міста Трускавця.

Його основне завдання  — привернути  увагу до виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей, популяризація загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення.

Роботи, які були представлені учнями, надзвичайно змістовні та яскраві. Інколи дорослим варто їх переглядати, аби зрозуміти, що діти чітко визначають кордони між любов’ю та злом, вони, як ніхто, відчувають біль та бачать, що таке насильство, своїми очима…

27 листопада 2020 року переможців конкурсу, роботи яких візьмуть участь у обласному етапі конкурсу, нагородили грамотами та подарунками.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви