«Рада Старійшин» б`є на сполох: що з водою?

09.07.2019 | Filed under: Новини

Інформація про арешт рахунків ТОВ «Трускавецький водоканал» та подача у водопровідну мережу м. Трускавця неякісної води викликали хвилювання багатьох небайдужих трускавчан. Запитань більше, ніж відповідей, особливо зважаючи на те, що тема водопостачання впродовж десятиліть є однією з найболючіших на нашому курорті.

Тож темі водопостачання міста Трускавця та ситуації, яка склалася на підприємстві «Трускавецький водоканал», буде присвячено чергове засідання Президії міської громадської організації «Рада Старійшин» м. Трускавця. Засідання відбудеться у четвер, 11 липня, о 16.00 в конференц-залі ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2).

На зустріч офіційно запрошені керівництво міста в особі міського голови Андрія Богдановича Кульчинського та профільного заступника міського голови, депутата облради Олексія Михайловича Балицького, а також керівництво ТОВ «Трускавецький водоканал» в особі генерального директора Марченка Віктора Миколайовича і виконавчого директора, депутата міськради Мицька Мирослава Івановича.

(Переглядів 60 , 2 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви