Районна прокуратура опротестувала майнове рішення Стебницької ради

19.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Протест

на рішення від 15.05.2010 року № 481 «Про безоплатну передачу шляхом укладання договору дарування у власність релігійної громади УГКЦ «Христа Чоловіколюбця» нежитлових приміщень»

Рішенням сесії Стебницької міської ради від 15.05. 2010 року № 481 «Про безоплатну передачу шляхом укладання договору дарування у власність релігійної громади УГКЦ «Христа Чоловіколюбця» нежитлових приміщень» передано безоплатно шляхом укладання договору дарування у власність релігійної громади УГКЦ «Христа Чоловіколюбця» нежитлові приміщення загальною площею 605,8 кв. м, а саме: підвальні приміщення загальною площею 83,5 кв. м, приміщення, розташоване на першому поверсі, загальною площею 522,3 кв. м для використання під недільну парафіяльну школу (Катехитично-просвітницький центр), які розташовані на вул. С.Бандери, 3 в м. Стебнику, та зобов’язано виконавчий комітет Стебницької міської ради підготувати документи на право власності на дані нежитлові приміщення.

В цій частині вказане рішення є незаконним та підлягає скасуванню з наступних підстав.

Так, відповідно до ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об’єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здавати їх в оренду, продавати і купувати, використовувати як заставу, вирішувати питання їхнього відчуження, визначати в угодах та договорах умови використання та фінансування об’єктів, що приватизуються та передаються у користування і оренду.

Доцільність, порядок та умови відчуження об’єктів права комунальної власності визначаються відповідною радою.

Тоді як в даному випадку нежитлові приміщення загальною площею 605,8 кв. м, які розташовані на вул. С.Бандери в м. Стебнику згідно рішення сесії 15.05.2010 року № 481 були безоплатно передані релігійній громаді УГКЦ «Христа Чоловіколюбця».

На підставі наведеного, керуючись ст. 21 Закону України «Про прокуратуру», – вимагаю:

1. Скасувати рішення сесії від 15.05.2010 року № 481 «Про безоплатну передачу шляхом укладання договору дарування у власність релігійної громади УГКЦ «Христа Чоловіколюбця» нежитлових приміщень».

2. Протест зупиняє дію опротестованого акту та підлягає обов’язковому розгляду у десятиденний строк після його надходження.

3. Про результати розгляду протесту повідомити Дрогобицьку міжрайонну прокуратуру.

Дрогобицький міжрайонний прокурор, радник юстиції О.М.Соболь», 6 липня 2010 року

(Переглядів 26 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви