Що вирішили батьківські збори?

26.02.2016 | Filed under: Новини

У четвер, 24 лютого 2016 року, у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець» проведено загальні збори батьків учнів, що займаються у даному закладі. Про це інформує прес-служба «Спортовця». Директор ДЮСК Любомир Мацькович розповів присутнім про досягнення і проблеми у роботі позашкільного закладу та про участь у обласному конкурсі мікропроектів 2016 року, що значно покращить умови для навчально-тренувальних занять з вихованцями клубу та учнями загальноосвітніх шкіл міста у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК.

Голова батьківського комітету Ігор Кісак доповів про діяльність Благодійного Фонду допомоги розвитку ДЮСК «Спортовець»  (БФДР). Голова наглядової ради БФДР Олексій Балицький наголосив, що необхідну суму – 13 500 грн. (кошти співфінансування – 5% від загальної суми вартості мікропроекту) необхідно зібрати до 04 березня 2016 року та що до цього проекту планується залучити кошти з обласного бюджету (100 000 грн.) та міського бюджету (150 000 грн.).

 Ухвалою батьківських зборів прийняті наступні рішення:

– Активізувати залучення батьків до участі у проведенні спортивно-масових заходів, зміцненні матеріально-технічної бази ДЮСК «Спортовець»  ( в т.ч. оплаті щомісячних благодійних внесків до БФДР у сумі 20 грн.) та покращити інформаційну роботу у даному напрямку.

– Батькам та Благодійному Фонду допомоги розвитку ДЮСК «Спортовець» взяти участь у співфінансуванні мікропроекту обласного конкурсу 2016 року «Реконструкція Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець»  (заміна вікон).

– Облаштувати у приміщеннях закладу інформаційні стенди для батьків про діяльність Благодійного Фонду допомоги розвитку Трускавецького ДЮСК ««Спортовець» з вказуванням реквізитів, куди слід вносити необхідні кошти для мікропроекту обласного конкурсу 2016, для зміцнення матеріально-технічної бази закладу та розвитку дитячого спорту у місті.

– Звернутись з проханням до міського голови м. Трускавця Андрія Кульчинського, щоб при визначенні претендентів на стипендію міського голови з числа дітей та молоді віком від 10 до 18 років, що досягли успіхів у сфері спорту, враховувались іногородні претенденти, які тренуються та виступають у складі трускавецьких команд.

(Переглядів 189 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви