Ярослав Попович укотре підкорює Італію

03.06.2011 | Filed under: Новини

«Giro di Italia» (Джіро д’Італіа) – друга за величиною велогонка світу, яка проводиться вже більше 100 разів.

Понад 200 професіоналів – велогонщиків виборювали різноманітні премії. Цього року гонка була присвячена 150-річчю об’єднання Італії. Організатори обрали трасу для велогонки особливо важку. Багатокілометрові підйоми на захмарні вершини чергувалися з карколомними спусками. Наш земляк Ярослав Попович – улюбленець велосипедного професіонального світу – за підтримки сотні тисяч вболівальників ще за 30 км до найскладнішої вершини Колла деле Фінестра (2178 м) ішов першим. Вбивчо суперважкий підйом не до кінця вдався Ярославу, але вже наступного дня в Мілані Попович голосно нагадав про себе, зайнявши 5 місце в індивідуальній гонці по вулицях цього мегаполісу.

Ярослав Попович не залишився без премії. Він впевнено виборов один з семи призів (Premio della fuga –невтомимий втікач). Приємно відзначити, що на схилах велосипедного стадіону Gran Paradizo (великий рай) в Альпах разом з вигуками «Popo Forza!» звучало наше українське – «Славік давай!». Це були наші українські заробітчани разом із синьо-жовтими прапорами. Побажаємо нашому відомому земляку добре відпочити, щоб набратись нових сил перед новим супервипробуванням – участі в складі американської команди в багатоденці «Тур де Франс» – найпрестижнішій велогонці світу.

Хосе Турчик, газета “Каменярі”

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви