Шкіль не дозволить україноненависникам бруднити пам’ять про владику

26.11.2010 | Filed under: Акценти

Народний депутат Андрій Шкіль відновить меморіальну дошку Йосипу Сліпому у Харкові за власні гроші та буде розцінювати будь-які спроби її знищити зазіханням на приватну власність. Про це він заявив журналістам, коментуючи знищення меморіальної дошки Патріарху УГКЦ у приміщенні колишньої пересильної харківської тюрми «Тюремний замок», що тепер належить міліції Ленінського району міста.

«Не дивно, що вандали поглумилися на пам’яттю Патріарха Йосипа Сліпого відразу після того, як у нечесній боротьбі за посаду мера столиці Слобожанщини переміг горезвісний Геннадій Кернес. Тепер усі, кому ненависна навіть пам’ять про українських героїв та  мучеників можуть спокійно нищити та знущатися над усім українським. А провокатори з якоїсь маргінальної організації «Великая Русь», які подали прохання про демонтаж пам’ятної таблиці, свідомо дестабілізують ситуацію в Харкові та по Україні загалом», – каже Шкіль. Нардеп також підтримує міського голову Львова Андрія Садового, який у своєму зверненні до Кернеса закликав припинити ці та інші акти наруги над українськими пам’ятками у Харкові, оскільки подальших розгул антиукраїнських шовіністичних  організацій на Сході України  призведе до «природного опору українців.

 «У мене немає сумнівів, що усе це робиться за згоди нового керівництва Харкова, більше того, під орудою самого Кернеса. Ми не дозволимо якимось збоченим україноненависникам своїми брудними лапами чіпати світлу пам’ять Блаженнійшого Патріарха Сліпого, котрий  усе своє життя поклав за Українську державу, за те, аби таких моральних виродків на нашій землі не було ніколи», – заявив Андрій Шкіль.

Нагадаємо, меморіальна дошка Патріарху УГКЦ Йосипу Сліпому була встановлена у Харкові в 2005 році під час з’їзду Світового конгресу українців. Після першого знищення у 2008 році дошка була відновлена за кошти Спілки української молоді та Фонду Гната Хоткевича.

Прес-служба народного депутата України Андрія Шкіля

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви