Школярі спробували себе в ролі суддів

10.12.2018 | Filed under: Новини

10 грудня суддя-спікер Трускавецького міського суду Львівської області Тетяна Василюк та керівник апарату суду Віталій Корчинський провели «Урок справедливості» присвячений темі правосуддя для учнів 2 класу середньої загальноосвітньої школи №1 м. Трускавця. Про це інформує прес-служба Трускавецького міського суду.

Школярі дізнались про діяльність суду, основні принципи судочинства, спрямовані на захист прав громадян, про притаманні судовій системі атрибути – символи судової влади,  а також про права та обов’язки дітей. Також діти з захопленням переглянули презентацію на тему: «Права дитини» та поділились своїми враженнями.

Під час уроку діти переглянули мультфільм про суд, знятий в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Крім дискусійного та цікавого діалогу, школярі змогли спробувати себе у ролі суддів та чесно вирішити спір. Діти вражають своєю допитливістю, кмітливістю та щирим бажанням усіх помирити!

Зустріч проходила невимушено та в дружній атмосфері. Діти залишились сповненими приємних вражень від проведеного заходу. На згадку про зустріч школярі отримали наліпки з серії «Справедливці» та буклети з основними правами дитини.

Проявили ініціативу та допомогли представникам Трускавецького міського суду в організації заходу в Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та в адміністрації СЗШ №1 м.Трускавця (директор Володимир Щигель).

(Переглядів 46 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви