Трускавецькі школярі спробували себе в ролі суддів

24.05.2019 | Filed under: Новини

Минулого тижня в ЗСШ №3 м. Трускавця пройшов «Урок справедливості». Провела його для учнів 4-А класу суддя-спікер Трускавецького міського суду Львівської області Тетяна Василюк.

Учні переглянули новий мультфільм про суд «Слон проти Жирафи», після чого спробували себе у ролі справжніх суддів, намагаючись вирішити спір. Кожен з них мав змогу оцінити правомірність дій позивача та відповідача, прийняти обґрунтоване рішення на користь однієї зі сторін. Кожний висловився та аргументував свою думку з цього приводу. Діти мали змогу усвідомити та зрозуміти, що таке справедливість у судовому процесі та як реалізується принцип рівності та змагальності сторін. Урок пройшов весело, пізнавально та цікаво!

Зустріч проходила невимушено та в дружній атмосфері. Діти залишились сповненими приємних вражень від проведеного заходу. На згадку про участь в акції діти отримали наліпки членів «Клубу «Справедливці» та диплом учасника Всеукраїнської акції «Урок справедливості».

Вищевказаний захід проводиться з ініціативи Асоціації розвитку суддівського самоврядування України за підтримки Ради суддів України в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» USAID «Нове правосуддя» (USAID Ukraine – USAID Україна). Проведення таких заходів сприяє підвищенню загального рівня правової культури та вдосконаленню системи правової освіти школярів, формуванню довіри та поваги до судової влади.

Трускавецький міський суд Львівської області планує організацію схожих заходів на регулярній основі та запрошує до співпраці і комунікації навчальні заклади міста. Для організації проведення заходу потрібно звертатися до прес-секретаря суду Ірини Лесович за телефоном 6-65-08.

(Переглядів 31 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви