Слово «ОПОРИ»

29.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Ми працюємо задля розвитку громадянського суспільства в Україні як фундаменту суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

Минулого тижня перед трускавчанами звітувався міський голова Лев Грицак. Пізніше, був звіт окремо на сесії міської ради перед нашими депутатами. Право депутатів вирішувати як, коли і в який спосіб оцінювати діяльність мера та виконавчої влади міста. Як відомо, наші обранці не спромоглися прийняти жодного рішення, хоча голосування було таємне.

Цікаво а хто повинен давати оцінку самим депутатам? Як оцінити тих депутатів з «демократичного» блоку, які спочатку категорично виступали проти продажу землі для ТзОВ «Альфа-Плюс», а потім дружно проголосували «ЗА», «кинувши;» тим самим активістів «ОПОРИ», які активно виступали проти продажу землі за незрозумілими цінами? Як оцінити депутата, теж начебто «демократа», який цинічно в приватній бесіді заявив, що він став депутатом, аби збагатитися?! Хтось скаже що вони всі – одинакові. Думаємо не всі. Але це був вибір трускавчан, які голосували за них. А дехто вже з них бачить себе міським головою. Ми переконані: якщо зміниться закон, коли голосування буде за мажоритарною системою, багато хто з наших обранців більше ним і не буде.

А поки що, дорогі ви наші – ПРАЦЮЙТЕ, ГОЛОСУЙТЕ, РОЗДІЛЯЙТЕ!

Координаційна Рада ГМ «Опора» в м. Трускавці

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви