Сьогодні “кохані бабці” будуть вибивати кредит на газ

10.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

10.08.2010р. о 10.00 в приміщенні сан. Карпати буде проводитись чергове засідання сесії міської ради Трускавця. Як стало відомо, на засіданні буде проведений наступний раунд “виламування рук” депутатам для прийняття ними позитивного рішення по наданню кредиту для оплати за газ під заставу комунального майна.

Запрошуються на шоу всі бажаючі. Явка працівників медицини, відділу освіти, терцентру по обслуговуванню пенсіонерів, асоціяції інвалідів Трускавця – обовязкова.

Офіційно на засіданні сесії буде розглядатись стан справ КП “Наше Місто”

Власна інформація

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви