Спростування неправди від офіційного сайту міської ради

03.06.2011 | Filed under: Новини

На офіційному сайті ТМР, який мав би бути джерелом правдивої інформації, 1 червня подано дані про те, що “шляхом таємного голосування (одноголосно) перелік почесних громадян Трускавця поповнився чотирма відомими українцями”. Могло б скластися помилкове враження, що за це рішення проголосувало 46 депутатів плюс мер. Вважаємо за необхідне поінформувати трускавчан, що із 30 присутніх на сесії (29 депутатів та міський голова), за надання статусу “Почесний громадянин Трускавця” В. Біласу, Д. Данилишину та Р. Різняку-Макомацькому проголосувало 29 депутатів, а Р. Шухевичу – 27. Ці дані були занесені у протокол секретарем тимчасової лічильної комісії Б. Габшієм та виголошені головою цієї комісії І. Ластовецьким. Якщо б ще якихось 6 депутатів таємно проголосували проти надання цих звань, то Трускавець зганьбився б на всю околицю. А причиною стала б неявка депутатів, які перестали ходити на відвідування чи просто проігнорували таке важливе питання як надання статусу “Почесний громадянин міста” чотирьом вищеназваним членам ОУН.

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви