Спростування неправди від офіційного сайту міської ради

03.06.2011 | Filed under: Новини

На офіційному сайті ТМР, який мав би бути джерелом правдивої інформації, 1 червня подано дані про те, що “шляхом таємного голосування (одноголосно) перелік почесних громадян Трускавця поповнився чотирма відомими українцями”. Могло б скластися помилкове враження, що за це рішення проголосувало 46 депутатів плюс мер. Вважаємо за необхідне поінформувати трускавчан, що із 30 присутніх на сесії (29 депутатів та міський голова), за надання статусу “Почесний громадянин Трускавця” В. Біласу, Д. Данилишину та Р. Різняку-Макомацькому проголосувало 29 депутатів, а Р. Шухевичу – 27. Ці дані були занесені у протокол секретарем тимчасової лічильної комісії Б. Габшієм та виголошені головою цієї комісії І. Ластовецьким. Якщо б ще якихось 6 депутатів таємно проголосували проти надання цих звань, то Трускавець зганьбився б на всю околицю. А причиною стала б неявка депутатів, які перестали ходити на відвідування чи просто проігнорували таке важливе питання як надання статусу “Почесний громадянин міста” чотирьом вищеназваним членам ОУН.

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви