Свято в Дольному Кубіні

25.09.2019 | Filed under: Публікації

20 вересня відбулось святкування Дня міста Дольний Кубін, яке знаходиться на півночі Словаччини вздовж річки Орава, в долині між гірськими масивами Мала Фатра, Оравська Магура та Хочські Врхи.

Дольний Кубін вперше згадано 1314 року як невелике ремісничо-хліборобське поселення. 1604 року Дольний Кубін спалили гайдуки. 1632 року Дольний Кубін став містом. Зараз в Дольному Кубіні проживає понад 20 тисяч мешканців і місто є партнером Трускавця та одним із міст, котре приймає міжнародні дитячі трьохетапні змагання з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».

На запрошення пріматора (міського голови) Дольного Кубіна Яна Прілєпока участь у святкуванні взяли представники Трускавця, а саме: голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько і директор готелю «Трускавець 365» Сергій Чурбанов.

– Ця поїздка була дуже необхідна з багатьох причин, – розповідає Іван Цегенько, – адже Центр, який я очолюю, є співзасновником «Karpatia OPEN». Ці змагання в минулому зимовому сезоні успішно пройшли в трьох європейських містах, в тому числі в Трускавці і Дольному Кубіні, і зараз ми працюємо над їх розвитком та підготовкою до їх проведення в сезоні 2019-2010. Отож, була можливість ще раз спільно з нашими словацькими друзями і партнерами переглянути фільм та світлини про змагання, обговорити майбутні плани. Також нам було важливо представити Трускавець і передати вітального листа від міського голови Андрія Кульчинського, адже поважна делегація зі словацького партнерського міста на чолі з першим заступником пріматора Дольного Кубіна Матушом Лакостіком виявила нам свою повагу і святкувала в червні цього року День Трускавця разом з мешканцями нашого міста-курорту. І те, що ми відвідали Дольний Кубін і мали можливість привітати мешканців з їх святом, було належно оцінено керівництвом міста та його жителями. Хочу особисто подякувати готелю «Трускавець 365» за фінансову підтримку цього візиту,  а Сергію Чурбанову – за особисту участь!  Сподіваюсь, що завдяки цьому візиту дружба Трускавця і Дольного Кубіна ще більше зміцніє і ми зможемо розвивати й дальше наші партнерські стосунки і реалізовувати нові проекти.

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви