Свято в Дольному Кубіні

25.09.2019 | Filed under: Публікації

20 вересня відбулось святкування Дня міста Дольний Кубін, яке знаходиться на півночі Словаччини вздовж річки Орава, в долині між гірськими масивами Мала Фатра, Оравська Магура та Хочські Врхи.

Дольний Кубін вперше згадано 1314 року як невелике ремісничо-хліборобське поселення. 1604 року Дольний Кубін спалили гайдуки. 1632 року Дольний Кубін став містом. Зараз в Дольному Кубіні проживає понад 20 тисяч мешканців і місто є партнером Трускавця та одним із міст, котре приймає міжнародні дитячі трьохетапні змагання з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».

На запрошення пріматора (міського голови) Дольного Кубіна Яна Прілєпока участь у святкуванні взяли представники Трускавця, а саме: голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько і директор готелю «Трускавець 365» Сергій Чурбанов.

– Ця поїздка була дуже необхідна з багатьох причин, – розповідає Іван Цегенько, – адже Центр, який я очолюю, є співзасновником «Karpatia OPEN». Ці змагання в минулому зимовому сезоні успішно пройшли в трьох європейських містах, в тому числі в Трускавці і Дольному Кубіні, і зараз ми працюємо над їх розвитком та підготовкою до їх проведення в сезоні 2019-2010. Отож, була можливість ще раз спільно з нашими словацькими друзями і партнерами переглянути фільм та світлини про змагання, обговорити майбутні плани. Також нам було важливо представити Трускавець і передати вітального листа від міського голови Андрія Кульчинського, адже поважна делегація зі словацького партнерського міста на чолі з першим заступником пріматора Дольного Кубіна Матушом Лакостіком виявила нам свою повагу і святкувала в червні цього року День Трускавця разом з мешканцями нашого міста-курорту. І те, що ми відвідали Дольний Кубін і мали можливість привітати мешканців з їх святом, було належно оцінено керівництвом міста та його жителями. Хочу особисто подякувати готелю «Трускавець 365» за фінансову підтримку цього візиту,  а Сергію Чурбанову – за особисту участь!  Сподіваюсь, що завдяки цьому візиту дружба Трускавця і Дольного Кубіна ще більше зміцніє і ми зможемо розвивати й дальше наші партнерські стосунки і реалізовувати нові проекти.

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви