Важливі для Трускавця питання обговорено на зустрічі з головою Львівської ОДА

12.09.2019 | Filed under: Публікації

Вчора (середа, 11 вересня) відбулася робоча зустріч голови правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька з головою Львівської обласної державної адміністрації Маркіяном Мальським. В зустрічі взяв участь також директор Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Роман Шепеляк.

В ході зустрічі Іван Цегенько розповів новопризначеному голові ЛОДА про організацію, котру очолює, її діяльність та результати цієї діяльності. Головною темою розмови були ті проекти Міжнародного Центру, участь в яких брала Львівська обласна державна адміністрація. А це найперше Східноєвропейський Форум гостинності і курортології у Трускавці та міжнародні трьохетапні гірськолижні змагання «Karpatia OPEN» на Буковиці (Борислав).

Також було розглянуто вкрай актуальні проблеми, пов’язані з популяризацією та розвитком туристичної привабливості Львівщини, зокрема Трускавця та інших курортних осередків нашого регіону. Одним з пріоритетів є необхідність реконструкції дороги від прикордонного переходу Смільниця-Кросьцєнко, а в перспективі і Нижанковичі-Мальховіце, до Старого Самбора і дальше від Самбора до Трускавця. Адже це, як зауважив Іван Цегенько, вкрай необхідно, щоб не втратити напрацьований потік туристів з Польщі, а навпаки, наростити його і залучити гостей з інших європейських країн.

Цікавою була і тема розвитку гірськолижного комплексу «Буковиця», а саме будівництво дороги Трускавець – Буковиця, яка включена в Стратегію розвитку Львівщини 2019-2020. Проект цієї дороги був поданий до включення в Стратегію саме МЦ «Європейська інтеграція України» і в разі успішної його реалізації Трускавець має шанс стати ще й гірськолижним курортом як польський курорт Криниця, по стилю якого колись будували Трускавець.

Під завершення зустрічі голова ЛОДА Маркіян Мальський схвально оцінив діяльність організації та запевнив Івана Цегенька у продовженні, підтримці та патронуванні проектів Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України».

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 3 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Доґ-Фест у Трускавці (афіша)
  12.09.2019 | 15:28

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви