Важливі для Трускавця питання обговорено на зустрічі з головою Львівської ОДА

12.09.2019 | Filed under: Публікації

Вчора (середа, 11 вересня) відбулася робоча зустріч голови правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька з головою Львівської обласної державної адміністрації Маркіяном Мальським. В зустрічі взяв участь також директор Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Роман Шепеляк.

В ході зустрічі Іван Цегенько розповів новопризначеному голові ЛОДА про організацію, котру очолює, її діяльність та результати цієї діяльності. Головною темою розмови були ті проекти Міжнародного Центру, участь в яких брала Львівська обласна державна адміністрація. А це найперше Східноєвропейський Форум гостинності і курортології у Трускавці та міжнародні трьохетапні гірськолижні змагання «Karpatia OPEN» на Буковиці (Борислав).

Також було розглянуто вкрай актуальні проблеми, пов’язані з популяризацією та розвитком туристичної привабливості Львівщини, зокрема Трускавця та інших курортних осередків нашого регіону. Одним з пріоритетів є необхідність реконструкції дороги від прикордонного переходу Смільниця-Кросьцєнко, а в перспективі і Нижанковичі-Мальховіце, до Старого Самбора і дальше від Самбора до Трускавця. Адже це, як зауважив Іван Цегенько, вкрай необхідно, щоб не втратити напрацьований потік туристів з Польщі, а навпаки, наростити його і залучити гостей з інших європейських країн.

Цікавою була і тема розвитку гірськолижного комплексу «Буковиця», а саме будівництво дороги Трускавець – Буковиця, яка включена в Стратегію розвитку Львівщини 2019-2020. Проект цієї дороги був поданий до включення в Стратегію саме МЦ «Європейська інтеграція України» і в разі успішної його реалізації Трускавець має шанс стати ще й гірськолижним курортом як польський курорт Криниця, по стилю якого колись будували Трускавець.

Під завершення зустрічі голова ЛОДА Маркіян Мальський схвально оцінив діяльність організації та запевнив Івана Цегенька у продовженні, підтримці та патронуванні проектів Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України».

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви