Свято Водохреща – особливе для Олександра Чебаненка

22.01.2020 | Filed under: Новини

Останнім часом щораз більшої популярності набирає традиція занурюватися на Йорданські  свята у крижану купіль. У Трускавці головним місцем, де місцеві жителі та гості курорту можуть це зробити, є озеро біля ресторану «Козацький хутір». Після традиційного Йорданського водосвяття всі бажаючі мали можливість пірнути у воду та відчути приплив адреналіну, Серед тих, хто це зробив, були і міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та господар «Козацького хутора», голова правління санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид», депутат Львівської обласної ради, Заслужений лікар України, Почесний громадянин Трускавця, лауреат багатьох державних та церковних відзнак і нагород Олександр Чебаненко.

Для Олександра Івановича свято Йордану (Водохрестя) є особливим святом, з яким у нього пов’язані дуже приємні спогади. Так, рівно п’ятнадцять років тому, в далекому 2005, було урочисто освячено подарований меценатом дзвін святого Олександра для дзвіниці церкви святого Миколая. А ще в той же день було відкрито ресторан «Козацький хутір», і на це відкриття прибули справжні козаки із Запоріжжя.

Тож кожен раз, коли надходить 19 січня і вишиковується черга бажаючих зануритися у освячену воду в озері на «Козацькому хуторі», Олександр Чебаненко пригадує 2005 рік і ті події. І Божа благодать спливає на всі ріки та всі озера в Україні, в тому числі на Трускавець, його озера, його цілющі води та всіх, хто ними користується на славу Божу.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви