Свято Останнього Дзвоника в Трускавці

01.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Останній дзвоник 2010У Трускавці 28 травня пройшло Свято Останнього Дзвоника. Пропонуємо Вашій увазі невеличкий репортаж про цю подію з двох шкіл міста – № 2 та № 3.

Отже, при похмурій погоді, але радісному настрої в школах нашого міста-курорту пройшло це свято. Цього року воно особливе, адже вже наступного дня після Останнього Дзвоника – випускний. Рівно о 9.00 розпочалися урочистості в СШ № 2 – НВК-гімназії, де директором є п. Олексій Бутенко. Урочистий вихід випускників, внесення Державного прапора, звучить гімн України. Першим до слова запрошено міського голову Лева Ярославовича Грицака. Його лаконічний, але змістовний виступ, звернений до всіх присутніх, з увагою слухають учні, вчителі, батьки, всі присутні. Мер не скупиться на похвали для СЗШ № 2, говорить про велику виховну та навчальну роботу, яку здійснюють вчителі, нагороджує грамотами кращих учнів та вчителів. До числа нагороджених потрапляє і екс-депутат міської ради Андрій Кульчинський, який так багато робить для цієї школи, і Анжела Скрипченко, голова батьківського комітету. Неначе добрий батько, звертається до всіх присутніх учнів директор школи, особливу увагу він наголошує на тому, щоб діти під час літніх канікул берегли себе, берегли своє здоров’я.

Про те, що перед випускниками відкривається широкий шлях вибору, говорить мер міста Лев Грицак і на святі Останнього Дзвоника і в СШ № 3 (директор – Галина Умнова). В цій школі свято розпочалося о 9.30 з молитви та благословення священика – отця Ярослава Шафрана, настоятеля церкви святого пророка Іллі на Стуса. «В радянські часи говорили, що всі ми – ковалі свого щастя і в цьому є значна частина правди, – говорить о. Ярослав. – Адже від вас залежить, чи станете ви відомими політиками, інженерами, вчителями, лікарями, можливо священиками чи монахами, а чи наркоманами, пияками, злодіями». Час вакацій, канікул о. Ярослав просив всіх учнів проводити розважливо, з користю для себе та оточуючих, зростаючи духовно, щоб з новими силами повернутися до рідної школи вже у вересні.

Після благословення та окроплення водою отцем Ярославом випускників вітали першокласники, директор школи, класний керівник (напутніми словами зі сльозами на очах), керівництво міста. Першокласники дивувалися, що такі дорослі дяді і тьоті ще сиділи за партами, директор навчального закладу Галин Умнова зачитала всіх переможців конкурсу «Золоте зерно», визначених напередодні, Лев Ярославович теж бажав випускникам тільки добра разом із іншими представниками влади – секретарем ТМР Наталією Пономаренко, заступником Ярославом Чистогорським, начальником відділу освіти Орестом Лобиком. Для СШ № 3 цей випуск (52 учні) є особливим, адже у світ широкий виходить тисячний випускник (за 18 років роботи цієї наймолодшої школи в місті). Від імені випускників вчителям за любов і турботу, за вкладені розум та вміння подякувала випускниця Марія Біжич.

Хмарна погода не зашкодила святкуванню, дощу так і не було, після офіційної частини окремі випускники та випускниці кружляли біля рідної школи в танці, фотографувалися із рідними, з вчителями. В ролі класного керівника випускників побував цьогоріч і вчитель історії СШ № 2, депутат ТМР Ігор Ластовецький, третій випуск благословляла в путь керівник 11-А СШ № 3 Наталія Гавдяк. Сумний і радісний водночас день завершується, з надією та оптимізмом в майбутнє дивляться випускники, їхні батьки, друзі, вчителі. Щасти вам у цьому житті, дорога молоде, нехай знайдете ви своє справжнє покликання і принесете радість та користь і батькам, і родині, і місту, і всій нашій державі!

Володимир Ключак

(Переглядів 717 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви