«Volta» збирає друзів

12.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

клуб спортивного бального танцю «Volta»

Зоряна Денисюк з “сеньйорами” клуб Вольта

В суботу, 8 травня, в нашому місті відбувся звітний концерт клубу спортивного бального танцю «Volta», керівником якого є Зоряна Михайлівна Денисюк. Побажання п. Зоряни «Легкого паркету і гарного настрою» для глядачів, а ними були переважно батьки та родичі тих, хто займається в клубі, збулися. Більше години часу присутні мали хорошу можливість насолоджуватися не лише чарівною музикою, але і досягненнями вихованців клубу. А ними є як найменші віком 5 – 6 років («Шнапі» викликав справжнє захоплення радісних батьків), так і сеньйори (так називають танцюристів, яким вже за 35 років). Танго, румба, джайв, ча-ча-ча, вальс, а також Бродвей-фокстрот, квікстеп, номери «Шкільна перерва», «Кокетки», бальна хореографія, неповторний віденський вальс – все це зачаровувало, змушувало тамувати подих, інколи викликало заздрість.

На Заході цінується вміння грати на музичному інструменті, знати досконало хоча б одну іноземну мову, вміти танцювати. Це вважається правилом хорошого тону, показником освіченості, вихованості, елегантності, навіть шарму. Саме Зоряна Михайлівна поєднує в собі всі ці риси, адже вона викладає французьку і англійську мови, володіє грою на бандурі. Чарівна пані Зоряна вміє знайти підхід до кожного свого вихованця, незалежно чи це дитинка 6-річного віку, чи це підліток, чи юнак, чи літня людина. І це не просто слова, адже вчитися ніколи не пізно, а тим більше вчитися танцювати.

Є ще певні проблеми, як і в усіх, не кожна з учениць має партнера для танцю, тому клуб спортивного бального танцю «Volta» запрошує. Танець сприяє гармонії душі і тіла, повноцінному розвитку особистості, формуванню почуття прекрасного. Не потрібно шукати хорошого вчителя танцю за 39 земель, за морями-океанами, не варто комплексувати, якщо ви не вмієте танцювати. Адже тут, в нашому Трускавці, існує «Volta».

Володимир Ключак

Контактний телефон п. Зоряни для запису в клуб «Volta» – 093 59 74 121.

Детальніший фото та відео звіт на Золотих Дітях

(Переглядів 53 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви