«Volta» збирає друзів

12.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

клуб спортивного бального танцю «Volta»

Зоряна Денисюк з “сеньйорами” клуб Вольта

В суботу, 8 травня, в нашому місті відбувся звітний концерт клубу спортивного бального танцю «Volta», керівником якого є Зоряна Михайлівна Денисюк. Побажання п. Зоряни «Легкого паркету і гарного настрою» для глядачів, а ними були переважно батьки та родичі тих, хто займається в клубі, збулися. Більше години часу присутні мали хорошу можливість насолоджуватися не лише чарівною музикою, але і досягненнями вихованців клубу. А ними є як найменші віком 5 – 6 років («Шнапі» викликав справжнє захоплення радісних батьків), так і сеньйори (так називають танцюристів, яким вже за 35 років). Танго, румба, джайв, ча-ча-ча, вальс, а також Бродвей-фокстрот, квікстеп, номери «Шкільна перерва», «Кокетки», бальна хореографія, неповторний віденський вальс – все це зачаровувало, змушувало тамувати подих, інколи викликало заздрість.

На Заході цінується вміння грати на музичному інструменті, знати досконало хоча б одну іноземну мову, вміти танцювати. Це вважається правилом хорошого тону, показником освіченості, вихованості, елегантності, навіть шарму. Саме Зоряна Михайлівна поєднує в собі всі ці риси, адже вона викладає французьку і англійську мови, володіє грою на бандурі. Чарівна пані Зоряна вміє знайти підхід до кожного свого вихованця, незалежно чи це дитинка 6-річного віку, чи це підліток, чи юнак, чи літня людина. І це не просто слова, адже вчитися ніколи не пізно, а тим більше вчитися танцювати.

Є ще певні проблеми, як і в усіх, не кожна з учениць має партнера для танцю, тому клуб спортивного бального танцю «Volta» запрошує. Танець сприяє гармонії душі і тіла, повноцінному розвитку особистості, формуванню почуття прекрасного. Не потрібно шукати хорошого вчителя танцю за 39 земель, за морями-океанами, не варто комплексувати, якщо ви не вмієте танцювати. Адже тут, в нашому Трускавці, існує «Volta».

Володимир Ключак

Контактний телефон п. Зоряни для запису в клуб «Volta» – 093 59 74 121.

Детальніший фото та відео звіт на Золотих Дітях

(Переглядів 53 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви