Тарас Метик зберігає інтригу

18.09.2015 | Filed under: Публікації

У п’ятницю, 18 вересня, в світлиці дрогобицької ратуші провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ в.о. міського голови Дрогобича, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик. Основні теми, які були порушені Тарасом Михайловичем під час зустрічі з журналістами, є такими: 1) підготовка до Дня міста; 2) ситуація навколо Будинку вчителя; 3) проведення Днів Австрії у Дрогобичі, 3) благоустрій, зокрема ремонт вулиці Самбірської та інших вулиць; 4) забезпечення житлом сімей загиблих в АТО; 5) ставлення до атракціонів на площі Т. Шевченка в Дрогобичі, 6) конфлікт дрогобицького та трускавецького водоканалів.

Щодо Дня міста, то вже затверджена програма святкувань. Хоча лунають критичні зауваження, що святкувати зараз не на часі, та відзначити День міста все-таки варто, вважає Тарас Метик. «Не я започаткував цю традицію, не мені її касувати», – каже в.о. мера Дрогобича і додає: «На мою думку, відзначення Дня міста дасть нам можливість відчути себе великою громадою міста з великою історією. Це ж уродини міста!».

Говорячи про благоустрій, Тарас Метик зазначив, що збільшити обсяг робіт стало можливим завдяки збільшенню надходжень до міського бюджету. Так, бюджет перевиконується (112%) і це добре. Нарешті ремонтується вулиця Самбірська, має бути відремонтований відрізок до «кордону» Дрогобича з Лішнею. Втім, ремонтні роботи там будуть продовжені і в наступному році. Ремонтуватимуться й інші дрогобицькі вулиці, каже Тарас Метик.

Є приємна новина і для сімей загиблих в АТО. Згідно виділеної субвенції з області в сумі 1,5 мільйона гривень буде закуплено 4 квартири – по однокімнатній для родин Ісик, Когут, Вовк та двокімнатну для родини Борис. Та ще невідомо, чи ці квартири будуть куплені на первинному чи на вторинному ринку. Але в будь-якому випадку сім`ї наших загиблих героїв не залишаться без уваги державної та місцевої влади.

Ще одною доброю новиною стануть Дні Австрії в Дрогобичі, котрі розпочнуться 28 вересня. Очікується приїзд делегації з Австрії в кількості 30 осіб. Приблизно в той же час (1 жовтня) відзначатиме свій ювілей (75-ліття від дня заснування) Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. Так що добрих новин на прес-конференції журналісти почули більше, ніж поганих чи скандальних.

До останніх належить ситуація навколо Будинку вчителя, її детально охарактеризував присутній на прес-конференції начальник відділу освіти Петро Сушко. Також виникла невеличка дискусія навколо питання, чи потрібні атракціони на площі Шевченка в Дрогобичі.

Розповів Тарас Метик і про свої враження від позиції Трускавця стосовно нової Постанови Кабміну: «Найбільша перемога – це коли наші громадяни матимуть безперебійне водопостачання». Він зауважив, що тема боргів Трускавця перед Дрогобичем досі актуальна і ПАТ «Львівобленерго» погрожувало відімкнути живлення водозаборів … на День міста.

Напевно, найцікавішою була б відповідь на запитання, чи балотуватиметься Тарас Метик на посаду міського голови Дрогобича. Але Тарас Михайлович ухилився від прямої відповіді, зазначивши лише: «Скажу після закінчення святкувань Дня міста».

Володимир Ключак

(Переглядів 159 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви