Влада Дрогобича налаштована відродити виробничі потужності нафтопереробного заводу

06.05.2016 | Filed under: Новини

У середу, 4 травня, керівна верхівка Дрогобича: міський голова Тарас Кучма, секретар міської ради Олег Хрущ, заступник міського голови з питань виконавчих органів, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба та радник міського голови Василь Качмар з робочим візитом побували на нафтопереробному заводі. Під час зустрічі із заступником генерального директора ПАТ «НПК – Галичина» Оленою Жуковською йшлося про можливість сприяння заводу як з боку міста, так і держави.

Як сказав Тарас Кучма, влада зацікавлена у тому, аби підприємство, що завжди було гордістю Дрогобича, запрацювало на повну потужність, адже за такої умови бюджет щорічно від нафтопереробного заводу отримував би 420 мільйонів гривень на рік. Олена Жуковська зазначила, що передумовою відновлення виробничих потужностей заводу має бути сприяння з боку держави, якій належить 25% власності заводу.

Нині завод може переробляти нафтопродукти у пальне стандарту «Євро-2» і «Євро-3», а держава, на законодавчому рівні, вимагає стандарту «Євро-5». На думку міського голови, все ж таки варто дати підприємству можливість виробляти продукти низької якості, оскільки попит на це пальне забезпечуватимуть власники старих автівок, а навіть військова техніка, задіяна в АТО.

Тарас Кучма пообіцяв за підтримки депутатського корпусу клопотати перед державою про стимулювання розвитку унікального дрогобицького підприємства.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

(Переглядів 204 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви