Трускавчани винні комунальникам 5 мільйонів

07.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Як повідомив генеральний директор КП «Наше місто» Юрій Алієв, минулого тижня він був у Києві в ДК «Газ України» та мав зустріч з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. Трускавець чи не єдине місто у Львівській області, яке не має заборгованості за попередні роки. Проте борг населення КП «Наше місто» становить понад 5 мільйонів гривень, з яких 4 «лімони» за теплопостачання, а 1 – борг з квартплати. Трускавець разом зі Львовом є двома єдиними містами в нашій області, де поряд з теплопостачанням була і гаряча вода взимку.

Зустріч п. Алієва в ДК «Газ України» відбулася минулої середи, а в п’ятницю він взяв участь у селекторній нараді, яку проводив віце-прем’єр-міністр з енергетичних питань Андрій Клюєв. Трускавець має погасити борг до 1 липня, тому Лев Грицак, мер нашого міста, дав вказівку активізувати роботу по інформуванні людей щодо необхідності це зробити. Списки найбільш злісних неплатників публікуватиме преса, їх оголошуватимуть по радіо та впливатимуть на підприємствах, де ці люди працюють. Колись такі методи застосовувалися (це ще в ті часи, коли керівником відділу по благоустрою був Гнат Тустановський), вони давали свій ефект. Тепер така робота куруватиметься через відповідний підрозділ КП «Наше місто».

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви