Заява ВО “Свобода”: Парламентаризм в Україні остаточно помер

02.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано


Голосування за проект Закону “Про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (№7265) в цілому, яке підтримали 310 народних депутатів, засвідчило остаточну самоліквідацію інституту парламентаризму в Україні загалом та парламентської опозиції зокрема.

Депутати Верховної Ради України перевищили повноваження і всупереч волі виборців фактично узурпували законодавчу гілку влади, остаточно підірвавши її легітимність.

Верховна Рада України обернулася на колективну Партію регіонів, що в тактичних цілях поділена на 5 кишенькових фракцій та позафракційну групу тушок. Таким чином саме Партія регіонів та її очільники несуть безпосередню відповідальність за узурпацію влади та знищення інституту парламентаризму в Україні. Від сьогодні в очах українського суспільства парламент VI скликання втратив свою законність та не може здійснювати представницькі та законодавчі повноваження.

Водночас, 46 б’ютівців та екс-членів фракції БЮТ-Батьківщина, 41 народний депутат фракції “Наша Україна-Народна Самооборона”, серед яких майже у повному складі групи “Народної самооборони”, “За Україну”, “Нашої України”, “Єдиного Центру” та 4 із 5 членів УНП, зрадили мільйони виборців, які віддали свої голоси за так звані демократичні сили у 2007 році.

1 лютого 2011 року в Україні вмер не лише парламентаризм, разом з ним канула в лету так звана парламентська опозиція. “Тушки” з демократичного табору своєю зрадою забезпечили Партії регіонів та її сателітам конституційну більшість і можливість вільно нищити державність та незалежність України. Націонал-демократи, які рядилися в шати опозиціонерів, засвідчили, що їхня опозиційна риторика є лише прикриттям – на ділі ж вони підтримують антиукраїнські дії Партії регіонів. Для представників парламентської опозиції хабар у вигляді продовження парламентського гниття на один рік став дорожчим за честь та гідність, а власні шкурні інтереси переважили інтереси української Нації.

Всеукраїнське об’єднання “Cвобода” вважає, що нинішній склад парламенту здатен лише поглиблювати злочини проти української Нації. На черзі у парламентських узурпаторів – ухвалення рабського трудового та пенсійного законодавства, перетворення українців на безхатченків шляхом запровадження рекетирського Житлового кодексу, а також – репресивного та українофобського гуманітарного, в першу чергу мовного та освітнього законів. Кожен день існування Верховної Ради у нинішньому складі – це загроза безпеці країни, державній незалежності та національному суверенітету. Повноваження Верховної Ради України VI скликання повинні бути припинені достроково.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вважає, що Партія регіонів остаточно узурпувала законодавчу гілку влади, усунувши від ухвалення рішень український народ, як єдине джерело влади. Формою здійснення народної волі та безпосередньої реалізації влади має стати українська національна та соціальна революція, що забезпечить докорінні зміни суспільного ладу на засадах національної, соціальної та історичної справедливості.

Рішучі дії – а не заклики, боротьба – а не переговори, дієвий суспільний протест – а не угодовство та пристосуванство мають стати гідною відповіддю на антиукраїнські дії режиму Януковича.
Політвиконком ВО “Свобода”

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви