Трускавець готується до Першого Східноєвропейського Форуму гостинності та курортології

08.02.2019 | Filed under: Новини

На кінець лютого у Трускавці заплановане проведення Східноєвропейського Форуму гостинності та курортології «Кришталевий лотос». З цієї нагоди у вівторок, 12 лютого, в готелі «Трускавець 365» відбудеться прес-конференція, на якій журналістам про подію розкажуть детальніше.

Мета Форуму: вперше зібрати в одній локації людей, які провадять діяльність у сфері гостинності, курортології, оздоровленні та реабілітації в межах Карпатського регіону Східної Європи, від яких залежить подальше зростання зазначеної галузі, а також розвиток Карпатського регіону в цілому.

Головна ціль заходу: налагодження комунікації та висвітлення різноманітних питань і проблем, пов’язаних з діяльністю у сфері гостинності та курортології, визначення шляхів і способів їх вирішення.

Місія: популяризувати туристично-рекреаційний Карпатський регіон Європи, його курорти та відпочинкові центри.

Гості та запрошені: представники влади, дипломатичного та депутатського корпусів, окремі міністри урядів країн, представники самоврядування міст-курортів, керівники та власники готельно-ресторанного бізнесу, представники реабілітаційних та оздоровчих закладів України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини.

Формат заходу: впродовж двох днів гості та запрошені матимуть змогу взяти участь у пленарних засіданнях, які відбуватимуться у формі панельних і презентаційних дискусій Кожен учасник матиме змогу неформально поспілкуватись з гостями, представниками влади, дипломатичного і депутатського корпусів під час кавових перерв та вечірніх фуршетів. Завершиться Форум урочистостями, в ході яких буде вручено відзнаку «Кришталевий лотос» у декількох номінаціях гостям та колективам закладів, організацій та установ, які якісно і неординарно презентують Карпатський регіон Європи.

Організатор форуму: Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України» (голова правління Іван Цегенько).

(Переглядів 57 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. (Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеFight Party в Трускавці (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви