Трускавець має переплюнути Карлові Вари

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

На прес-конференції 9 червня в Донецьку віце-прем’єр-міністр України Борис Колєсніков зазначив, що Трускавець повинен вийти на рівень курорту незгірш від Карлових Варів. Про це на понеділковій нараді при міському голові Трускавця повідомив його помічник Олег Блажівський, керівник інформаційно-аналітичного відділу ТМР. Міський голова Лев Грицак натомість з цього приводу висловив надію, що нова влада не залишиться осторонь вирішення питань Трускавця і сказав, що така інформація є приємною. Ми погоджуємося з мером, адже вищезазначений факт доводить, що при таких розкладах Трускавець направду може стати візитною карткою України.

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви