Трускавець можуть окупувати китайці

09.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Наше джерело в одній із господарюючих структур Трускавця повідомляє про плани її керівництва звільнити місцеве населення з метою працевлаштування дешевої азіатської робочої сили. Чутки про це не нові, адже відомо, що китайці ладні працювати навіть за миску рису, не ставлять умов, що «я це робити не буду, бо це не входить у мої посадові обов’язки». Не таємниця, що по багатьох санаторіях в нашому місті працівники, працюючи на половину чи дві третини посадового окладу, висловлюють незадоволення, яке інколи проявляється і в прихованому саботажі, навіть крадіжках майна господарюючих суб’єктів. Чи викинуть трускавчан на вулицю – це просто питання часу, адже вже частка працюючого місцевого населення (яке постійно проживає та прописане у Трускавці) неухильно скорочується на користь жителів сусідніх сіл та міст, а керівництво закладів у більшості своїй з місць набагато віддаленіших.

А тим часом із Трускавцем для поглиблення торгівельних відносин мають намір нав’язати більш тісні контакти і офіційні представники правлячої Комуністичної партії Китайської Народної Республіки – делегація з міста І У на чолі із заступником голови міськкому партії та іуського начальника відділу торгівлі можуть прибути в Трускавець вже на День Незалежності для тіснішого знайомства, вивчення ситуації та розроблення кроків подальшої співпраці.

Власна інформація

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви