Трускавець вшанував Героя-земляка

17.01.2020 | Filed under: Новини

Сьогодні, 17 січня, виповнилося п’ять років з дня загибелі нашого земляка-Героя Ігоря Йосифовича Дідача. Він помер 17.01.2015 у Київському військовому госпіталі від важких поранень, отриманих в зоні АТО.

Вшанування пам`яті Героя розпочалося біля його могили в селі Модричі. Розділити біль втрати з мамою Вірою та сестрою Галиною прибули побратими-воїни, волонтери, однокласники. Отець Володимир Бондарчук відслужив панахиду на могилі світлої пам`яті Ігоря, і залунала над Модричами та світом тужлива «Вічная пам`ять».

Згодом вшанування перенеслося до пам’ятного куточка Героя біля його рідної школи – СЗШ №1 м. Трускавця. Після панахиди спом’янули воїна-Героя його побратим Леонід Федевич, секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, а учні школи прочитали патріотичний вірш про нелегкі умови життя воїнів-захисників у зоні АТО-ООС та виконали Державний гімн України.

А потім у вужчому колі родини, побратимів та однокласників знову залунали спогади про Ігоря Дідача – як люблячого батька, хорошого друга, майстра на всі руки, побратима, котрий не цурався ніякої роботи, завжди поспішав на допомогу, і вмів з першого погляду відрізнити щирих людей від фальшивих. Після того як вже всі сльози виплакані, залишається лише світлий спомин про Ігоря, Героя, завдяки якому і завдяки таким як він ми живемо у вільній державі, – зазначила волонтер, науковець-музейник з Дрогобича Марія Головкевич.

Вічная пам`ять нашому землякові-Героєві Ігореві Дідачу… І подяка йому за те, що завдяки його подвигу ми з вами можемо жити…

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

  • Запрошуємо юних футболістів
    31.01.2020 | 13:57

    Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

  • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
    28.01.2020 | 16:00

    Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

  • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви