Трускавець з бюджетом, але…

17.02.2015 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 17 лютого, на другому пленарному засіданні XLVII позачергової сесії Трускавецької міської ради нарешті було прийнято бюджет міста Трускавця на 2015 рік. Після короткого виступу начальника фінансового управління ТМР Миколи Федоричака депутати спочатку прийняли в цілому загальний бюджет. Зміни невеликі – за пропозицією депутата Андрія Кульчинського, яку підтримало 26 депутатів ТМР, було знято з фінансування міського радіо 160 тисяч гривень. Частину цих коштів було надано для потреб футбольного клубу «Зоря-Трускавець» (60 тис.), а решту (100 тис. грн.) депутати вирішили передати на ремонт доріг. Інша пропозиція, яка полягала в тому, щоб забрати кошти у сумі 180 тисяч грн. на потреби охорони курортного парку, не набрала достатньої кількості голосів. За загальний фонд бюджету депутати проголосували одноголосно (36 за). До речі, питання підтримки ФК «Зоря-Трускавець» теж консолідувало депутатську спільноту – тільки двоє з обранців не голосували за це (Сергій Мицик та Петро Шумин).

Депутати також затвердили спеціальний фонд міського бюджету загальною цифрою 9 млн. 100 тис. 900 грн. Найбільше розбіжностей викликають цифри бюджету розвитку – кожен починає тягнути ковдру на себе. Так, для прикладу, мешканці будинку 4 на бульварі Ю. Дрогобича (ОСББ «Добра оселя-2»), де є всього 11 квартир і власність має один із заступників міського голови, звернулися з листом до депутата-мажоритарника Михайла Кіселичника, щоб їм виділили 100 тисяч гривень на ремонт даху. Лист озвучував депутат Є. Юник. Цікаво, що мешканці двоповерхового будинку знайшли шлях вирішення проблеми свого даху – за рахунок жителів будинку 84 на вулиці Стебницькій (дев`ятиповерхівка з кількома під`їздами), яким буцімто не потрібні кошти на заміну електромережі.

Щоб не розмінюватися на дрібниці, депутати вирішили всі питання утрясати не на сесії, а на комісії, щоб по спірних питаннях приймати додаткові рішення вже на черговій сесії. А щодо тих питань, які не викликають суперечок, депутати вирішили проголосувати зараз. До таких належать і питання участі в мікропроектах, які співфінансуються з обласного бюджету. Основним чином це стосується відділу освіти. Як зазначив очільник міськво Михайло Шубак, термін подачі пропозицій – до 24 лютого.

На закінчення варто зазначити, що друге позачергове засідання сесії ТМР пройшло набагато спокійніше та миролюбніше, ніж перше.

Володимир Ключак

(Переглядів 408 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви