У справі димветканалів на Данилишиних, 55 голова ОСББ дав коментар

03.03.2014 | Filed under: Новини

В рубриці «Акценти» на «Трускавецькому віснику» нещодавно появилося звернення мешканців будинку № 55 на вул. Данилишиних у Трускавці, в якому піднято питання непрацюючих димветканалів. «Просимо Вас дати відповідь чи посприяти у болючому і небезпечному для життя питанні відносно будинку у м. Трускавець по вул. Данилишиних, 55, де не працюють димветканали, тобто присутня тяга зворотньої дії», – йшлося у публікації. За словами невідомого автора, який не побажав вказувати своє прізвище, голова ОСББ «Воля» Богдан Коколюс не реагує відповідним чином. «На звернення про те, що у даному випадку можуть бути жертви від отруєння чадного газу, а навіть і вибуху тієї чи іншої квартири, каже, що для цього у котлі є датчик, що відключає котел (але ж датчик може відмовити, гарантій на справну роботу даного датчика при такому частому виключенні немає).та додає щоб дану причину усувати самостійно залучаючи до цього людей зі сторони. Але у цьому є також небезпека,конкретна робота відноситься до підвищеного рівня небезпеки, якщо не доведи Господь людина впаде з даху травмується чи загине, як бути замовнику?», – запитує невідомий автор.

На анонімне звернення відповідь дав голова ОСББ «Воля» Богдан Володимирович Коколюс, який підтвердив, що проблема із димветканалами у будинку дійсно була, два роки тому це питання вдалося вирішити. «Якщо зараз у якійсь квартирі є проблема із димветканалами, то прошу звертатися мешканців будинку безпосередньо до мене і ми будемо вирішувати проблему. До мене останнім часом ніяких заяв з цього приводу не надходило, тож про що можна говорити?», – каже голова ОСББ. Богдан Коколюс запевнив, що якщо у мешканців є претензії до його роботи, то мешканці мають право ініціювати проведення зборів мешканців і переобрати керівництво ОСББ,

(Переглядів 162 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви