У Трускавецькому суді експонується виставка дитячих малюнків про суд майбутнього

14.06.2019 | Filed under: Новини

У Трускавецькому міському суді Львівської області підходить до завершення незвична для судової установи виставка дитячих малюнків на тему: «Суд майбутнього очима дітей». Виставка присвячена Міжнародному дню захисту дітей, і проходить з ініціативи судді-спікера Тетяни Василюк. Про це інформують в Трускавецькому суді.

Виставка робіт викликала захоплення та покращила настрій суддям, працівникам апарату суду та відвідувачам. Відвідувачі суду мають можливість подивитися як діти уявляють правосуддя майбутнього. Тут можна побачити і Феміду в різних образах, і зал засідань під час судового процесу, і суддю. Інколи діти уявляють суддів суворими, або у вигляді казкових персонажів, в мантіях, з довгим волоссям і в перуках. Дитяча уява про справедливість, про добро і зло починає формуватись із прочитаних казок та розповідей рідних. Діти уявляють суд місцем, де добро і зло вимірюється на вагах.

Усі дитячі малюнки є індивідуальними, з оригінальною інтерпретацією правосуддя. Яскраві роботи юних митців вражають, як своєю майстерністю виконання, так і глибиною змісту. Вражає й творча уява дітей, які відображають своє бачення тематики конкурсу за допомогою різних технік і прийомів.

Такий захід проводився з метою сприяти формуванню правової культури та популяризації інституту судової влади серед молоді, розвитку морально-етичних якостей дітей, формування позитивного образу права як державного інституту, сприяння самореалізації та творчому розвитку дітей.

Колектив суду подякував усім учасникам за сприяння у проведенні виставки дитячих малюнків.

(Переглядів 48 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви