У Трускавці депутати розпочали процес електронного голосування

17.05.2019 | Filed under: Новини

Зазвичай, для того, щоб проголосувати кілька десятків питань депутатам потрібні два пленарних засідання. Однак вчора майже сотня питань була розглянута та проголосована депутатським корпусом усього за 3 години, – завдяки системі електронного голосування “Рада Голос”, яку нещодавно встановили та вперше використали в Трускавці.

Вчорашню сесію Трускавецької міської ради можна впевнено назвати рекордною для міста. Депутати вперше голосували за допомогою планшетів і завдяки цьому їм вдалось дуже швидко розглянути понад 80 земельних питань та більше десятка інших бюджетних та господарських рішень.

Подекуди траплялись випадки “зависання” системи, але загалом депутати дуже задоволені тим, що час проведений на сесійному засідання скорочений практично удвічі.

До того ж, завдяки системі електронного голосування результати голосування підраховуються автоматично та автоматично публікуються на сайті через кілька хвилин після прийняття рішення. А окрім цього в системі є чимало інформації про кожного з депутатів, про їхнє голосування та час перебування на сесіях міської ради.

Ніна Федько, Трускавець-Онлайн

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу касира
  22.08.2019 | 14:40

  Запрошуємо на роботу касира в м. Трускавець! Вимоги: економічна освіта; відповідальність; чесність; уважність. Робота позмінна. Тел. 097-947-48-89 (Мар`яна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Запрошуємо на роботу (0)24 липня у Трускавці не буде води (0)

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви