У Трускавці перевірили готовність взаємодії служб на випадок виникнення надзвичайної ситуації

30.10.2013 | Filed under: Публікації

Днями фахівці з питань техногенної безпеки Головного управління ДСНС України у Львівській області здійснили перевірку реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру м. Трускавець Львівської обласної територіальної підсистеми Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Перевірка відбулася в рамках виконання плану основних завдань цивільного захисту області на 2013 рік, для визначення стану готовності служб міста до дій за призначенням.

В рамках здійснення перевірки фахівці ДСНС провели комплексні пожежно-тактичні навчання з особовим складом ДПРЧ-7 м. Трускавець із залученням служб цивільного захисту міста, зокрема бригад швидкої медичної допомоги, аварійних бригад газової служби, обленерго та правоохоронних органів.

Згідно із легендою навчань, у будівлі котельні КП «Трускавець тепло» по вул. Коцюбинського, 12 м. Трускавець, відбувся вибух газу з подальшим горінням, обвалом будівельної конструкції і травмуванням двох осіб. Один з працівників котельні отримав перелом ноги, ще інший – опіки тіла. Котельна представлена 2-поверховою будівлею ІІ ступеня вогнестійкості, площею корпусу 105 кв.м.

Для оперативного реагування та ліквідації наслідків вибуху, на об’єкті створили штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Згідно професійного спрямування кожної із залучених служб, ліквідація відбувалася багатовекторно: рятувальники ліквідовували пожежу та надавали допомогу потерпілим спільно із медиками, газова служба припинила подачу газу до котельні, представники міліції забезпечили обмеження доступу до місця події.

Основна мета тренувань стосувалася навчанню особового складу прийомам і способам гасіння пожеж в приміщенні котельні та деблокування людей з під завалів будівельних конструкцій, організації роботи пошукових ланок ГДЗС по проведенню евакуації та рятування людей з задимлених приміщень, а також перевірці взаємодії Трускавецького МВ ДСНС з представниками органів влади, адміністрації об’єкту, на якому виникла подія та аварійних й спеціальних служб міста.

Підсумки проведених тренувань підвели на засіданні міської комісії ТЕБ та НС. За результатами перевірки вирішено вжити необхідних заходів щодо недопущення розмороження мережі теплопостачання та уцілілого обладнання системи теплопостачання у котельні, вжити заходів щодо відновлення технологічного обладнання котельні у найкоротші терміни, організувати в найкоротші терміни розробку проектно-кошторисної документації на проведення робіт з відновлення котельні та багато інших питань, що стосуються відновлення будівлі котельні.

Прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області

(Переглядів 112 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви