Заступник голови ЛОДА привітав ветеранів війни у санаторії «Батьківщина»

31.10.2013 | Filed under: Публікації

Вчора, 30 жовтня, заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль відвідав спеціалізований санаторій «Батьківщина», що у місті Трускавець. Під час візиту він зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війни, котрі оздоровлюються у цьому лікувально-профілактичному закладі, та привітав їх з 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.

«Турбота про ветеранів є пріоритетним завданням влади. Тому питання вашого соціального захисту, забезпечення належного рівня життя були і є чи не найголовнішими для керівництва держави. Саме на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович. Тому можу з упевненістю сказати, що кожен ветеран відчує індивідуальну турботу і піклування, свою значимість для країни», – сказав у зверненні до присутніх ветеранів Вадим Гураль.

Заступник керівника області також зазначив, що в процесі розробки сьогодні перебуває так званий Паспорт соціальних потреб, що дозволить кожному ветерану гарантовано отримувати необхідну допомогу. «Зараз на державному рівні триває розробка Паспорту соціальних потреб, який міститиме вичерпну інформацію про кожного з ветеранів – від місця проживання до індивідуальних потреб у матеріальній допомозі та соціальних послугах. А також враховуватиме усі види матеріальної підтримки: на ремонт житла, лікування та ліки, забезпечення технічними засобами та інше», – наголосив він.

Вадим Гураль ознайомився з умовами проживання та оздоровлення ветеранів війни, а також поспілкувався з ними.

«У санаторії панують дуже теплі відносини, багато відвідувачів вже побували тут десяток разів й приїздять знову. Саме тому ставлення працівників санаторію до відпочиваючих – це головний принцип. Адже можна придбати гарні меблі, сучасну техніку проте, якщо не буде душі персоналу – ніщо не допоможе», – прокоментував враження від візиту заступник голови ОДА.

Довідка. Санаторій «Батьківщина» – спеціалізований лікувально-профілактичний заклад на 500 місць для лікування захворювань нирок, сечовивідної системи, органів травлення, порушень обміну речовин. Тут лікуються і відпочивають колишні радянські воїни, пенсіонери, ліквідатори аварії на ЧАЕС, вояки УПА і репресовані.

Колектив висококваліфікованих фахівців, лікарів, та обслуговуючого персоналу санаторію налічує 330 працівників. Лікувально-діагностична база відповідає сучасним вимогам і дозволяє здійснювати клініко-біохімічні, рентгенологічні та ультразвукові дослідження, надавати медичні послуги з гастроентерології, дієтології, терапії, ендокринології, кардіології та ін.

За період існування, з 1981 року до цього часу, у санаторно-курортному закладі м. Трускавець оздоровились та відпочили близько 250 тисяч людей похилого віку.

Прес-служба Львівської ОДА

(Переглядів 133 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви