У Трускавці вшанували людей похилого віку

02.10.2013 | Filed under: Публікації

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку і до цієї дати в Трускавці пройшло ряд заходів. Так, ще 30 вересня свято в задушевній та сімейній обстановці пройшло у приміщенні міського територіального центру, що на вул. Стебницькій, 66. Привітала літніх людей і побажала здоров’я та активного довголіття директор територіального центру обслуговування пенсіонерів Олена Пилат. Про соціальні виплати та допомоги за віком розповіла начальник управління праці та соціального захисту ТМР Юстина Когут. У Трускавці проживає 5700 пенсіонерів, з них 4800 люди похилого віку, 55 трускавчан вже перетнули 90-літній рубіж, дві жінки цього року відзначили 100-літній ювілей, – інформувала Юстина Йосипівна. В міському бюджеті на 2013 рік на різноманітні допомоги та пільги таким людям передбачено 631 тисяча гривень.

З подарунками – тонометрами, апаратами для вимірювання рівня цукру в крові, які передали медикам терцентру, завітали на урочистість депутати Трускавецької міської ради Сергій Мойсеєв та Володимир Попик (фракція «Батьківщина»). Віршами, піснями та своєю щирою безпосередністю вітали поважних трускавчан вихованці дитячого садочка «Зірочка».

А велике урочисте свято пройшло, як і годиться, безпосередньо 1 жовтня. Після півторагодинних урочистостей в Народному домі Трускавця людей похилого віку запросили на обід в одне з міських кафе. Організатори свята висловлюють подяку всім спонсорам, які долучилися до вшанування людей похилого віку.

Вл. інф. 

(Переглядів 270 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви