У Трускавці вшанували людей похилого віку

02.10.2013 | Filed under: Публікації

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку і до цієї дати в Трускавці пройшло ряд заходів. Так, ще 30 вересня свято в задушевній та сімейній обстановці пройшло у приміщенні міського територіального центру, що на вул. Стебницькій, 66. Привітала літніх людей і побажала здоров’я та активного довголіття директор територіального центру обслуговування пенсіонерів Олена Пилат. Про соціальні виплати та допомоги за віком розповіла начальник управління праці та соціального захисту ТМР Юстина Когут. У Трускавці проживає 5700 пенсіонерів, з них 4800 люди похилого віку, 55 трускавчан вже перетнули 90-літній рубіж, дві жінки цього року відзначили 100-літній ювілей, – інформувала Юстина Йосипівна. В міському бюджеті на 2013 рік на різноманітні допомоги та пільги таким людям передбачено 631 тисяча гривень.

З подарунками – тонометрами, апаратами для вимірювання рівня цукру в крові, які передали медикам терцентру, завітали на урочистість депутати Трускавецької міської ради Сергій Мойсеєв та Володимир Попик (фракція «Батьківщина»). Віршами, піснями та своєю щирою безпосередністю вітали поважних трускавчан вихованці дитячого садочка «Зірочка».

А велике урочисте свято пройшло, як і годиться, безпосередньо 1 жовтня. Після півторагодинних урочистостей в Народному домі Трускавця людей похилого віку запросили на обід в одне з міських кафе. Організатори свята висловлюють подяку всім спонсорам, які долучилися до вшанування людей похилого віку.

Вл. інф. 

(Переглядів 270 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви