У Трускавці проведуть ворк-шоп “Емоційний інтелект”

14.08.2019 | Filed under: Новини

У п’ятницю, 16 серпня, у Трускавці буде проведено work-shop “Емоційний інтелект”. Захід відбудеться в приміщенні готельно-курортного комплексу «Карпати» і триватиме дві години (17.00-19.00). Під час ворк-шопу відбудеться презентація Міжнародної школи тренерів «DVіЖ»

«Останнім часом стало популярним вивчення емоційного інтелекту. Чи справді це так важливо? Давайте спробуємо розібратися!

Ми щодня стикаємось з купою емоцій, а деякі з них навіть не можемо назвати. Ми звикли не перейматися такими дрібницями як стурбованість, замилування, зачудування чи хвилювання – бо це все емоційні напівтони.

А чи справді це неважливо? Будь-які придушені емоції залишаються з нами і лише накопичуються, стаючи причиною поганого самопочуття, проблем зі сном, зниження концентрації, ефективності та навіть проблем зі здоров’ям! Щоб отримати відповіді на ці та інші  запитання, запрошуємо Вас прийняти участь в work-shop “Емоційний інтелект”, – запрошують тренери

Спікерами на ворк-шопі будуть бізнес-тренер Володимир Новацький та психолог Оксана Грицюта. Участь безкоштовна при умові попередньої реєстрації за тел. 096-732-25-79 (Василь).

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви