У Трускавці пройдуть ювілейний фестиваль церковних хорів та концерт класичної музики для дорослих

31.01.2020 | Filed under: Публікації

Вже вп`яте у Трускавці пройде міський фестиваль церковних хорів, який з 2016 року в місті-курорті щорічно організовують Трускавецький деканат Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та Релігійно-Просвітницький центр імені отця Івана Валюха.

V Ювілейний міський фестиваль церковних хорових колективів відбудеться у неділю, 9 лютого, в церкві св. прор. Іллі. Участь в ньому візьмуть церковні хори трьох греко-католицьких храмів міста: церкви св. Миколая, церкви св. прор. Іллі та церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Також виступить вертеп Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького. Початок фестивалю церковних хорів о 18.00.

Натомість в середу, 5 лютого, відбудеться концерт класичної музики. Художній музей Михайла Біласа запрошує в цей день на концерт камерної класичної музики “Тамуємо спрагу краси” за участю студентів Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського. У часі завершення циклу Різдвяних свят музей подарує вечір чудової музики, співу та поезії. Концерт розпочнеться о 17.00, вхід вільний.

А для тих, хто любить класичну музику, нагадуємо, що вечори органної класичної музики та духовної поезії проходять у трускавецькому костелі (вул. Суховоля, 1) щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі о 20.00.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви