У Трускавці пройдуть ювілейний фестиваль церковних хорів та концерт класичної музики для дорослих

31.01.2020 | Filed under: Публікації

Вже вп`яте у Трускавці пройде міський фестиваль церковних хорів, який з 2016 року в місті-курорті щорічно організовують Трускавецький деканат Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та Релігійно-Просвітницький центр імені отця Івана Валюха.

V Ювілейний міський фестиваль церковних хорових колективів відбудеться у неділю, 9 лютого, в церкві св. прор. Іллі. Участь в ньому візьмуть церковні хори трьох греко-католицьких храмів міста: церкви св. Миколая, церкви св. прор. Іллі та церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Також виступить вертеп Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького. Початок фестивалю церковних хорів о 18.00.

Натомість в середу, 5 лютого, відбудеться концерт класичної музики. Художній музей Михайла Біласа запрошує в цей день на концерт камерної класичної музики “Тамуємо спрагу краси” за участю студентів Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського. У часі завершення циклу Різдвяних свят музей подарує вечір чудової музики, співу та поезії. Концерт розпочнеться о 17.00, вхід вільний.

А для тих, хто любить класичну музику, нагадуємо, що вечори органної класичної музики та духовної поезії проходять у трускавецькому костелі (вул. Суховоля, 1) щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі о 20.00.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви